Новини міста Вишгород http://vyshgorod.osp-ua.info/ Новини міста Вишгород uaTue, 23 Jan 2018 11:51:22 +0200 <![CDATA[Турнір із сучасного мечевого бою Кубок Вишгорода]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-118091.html Tue, 23 Jan 2018 17:58:07 +0200 <![CDATA[Вишгород:З Різдвом Христовим!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117947.html Thu, 18 Jan 2018 17:58:24 +0200 <![CDATA[Вишгород:Свято спорту завдяки трьом Миколаям]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117887.html Fri, 05 Jan 2018 17:58:09 +0200 <![CDATA[Вишгород:Версію самогубства Ноздровської слідство не розглядає]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117901.html Wed, 03 Jan 2018 17:58:30 +0200 <![CDATA[Вишгород:Свято наближається!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117837.html Fri, 29 Dec 2017 17:58:35 +0200 <![CDATA[Вишгород:Центр творчості Джерело запрошує]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117826.html Fri, 22 Dec 2017 17:58:13 +0200 <![CDATA[Вишгород:Центр творчості Джерело запрошує]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117800.html Wed, 20 Dec 2017 17:58:06 +0200 <![CDATA[Вишгород: До Дня святого Миколая, вистава]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117758.html Tue, 19 Dec 2017 17:58:49 +0200 <![CDATA[У Вишгороді презентували проект роздільного збирання побутових відходів]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117693.html Fri, 15 Dec 2017 17:58:31 +0200 <![CDATA[Вишгород:Допоможемо Артему]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117665.html Mon, 11 Dec 2017 17:58:49 +0200 <![CDATA[Вишгород:Подорож навколо світу]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117388.html Thu, 07 Dec 2017 17:58:33 +0200 <![CDATA[Вишгород: Погожа пора — ремонтні роботи триватимуть]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117549.html Tue, 05 Dec 2017 17:58:10 +0200 <![CDATA[Вишгород: Щодо оподаткування благодійної допомоги, наданої учасникам АТО, учасникам масових акцій громадського протесту в Україні та членам їх сімей]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117481.html Thu, 30 Nov 2017 17:58:12 +0200 <![CDATA[Вишгород:Осіннє свято]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117520.html Wed, 29 Nov 2017 17:58:25 +0200 <![CDATA[Вишгородська Покрова 2017]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117141.html Fri, 17 Nov 2017 17:58:41 +0200 <![CDATA[Вишгород :Початок є. Продовження буде!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116573.html Wed, 15 Nov 2017 17:58:08 +0200 <![CDATA[Вишгород:На дахах тепер металопрофіль]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117299.html Tue, 14 Nov 2017 17:58:25 +0200 <![CDATA[Вишгород:І тоді лейтенант натиснув на курок]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116906.html Mon, 06 Nov 2017 17:58:42 +0200 <![CDATA[Вишгород:Сурми Водограю]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116911.html Thu, 02 Nov 2017 17:58:47 +0200 <![CDATA[ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс Вишгородська Покрова]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116994.html Fri, 13 Oct 2017 17:58:02 +0300 <![CDATA[Вишгород:Яскраво, цікаво та креативно]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116965.html Wed, 11 Oct 2017 17:58:50 +0300 <![CDATA[Шановні вишгородці!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116849.html Tue, 03 Oct 2017 17:58:33 +0300 <![CDATA[Вишгород:Місто готується до улюбленого свята]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116675.html Fri, 29 Sep 2017 17:58:01 +0300 <![CDATA[Вишгород:Стартувала загальнонаціональна кампанія]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115679.html Thu, 28 Sep 2017 17:58:24 +0300 <![CDATA[Вишгород:Алея майстрів до свята міста]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116768.html Tue, 26 Sep 2017 17:58:41 +0300 <![CDATA[Наші «змії»: прибули на днях в Одесу бронекатера ВМС назвуть на честь Вишгорода і Нікополя]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116673.html Mon, 18 Sep 2017 17:58:03 +0300 <![CDATA[Вишгород:Допоможіть врятувати життя!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116632.html Wed, 13 Sep 2017 17:58:32 +0300 <![CDATA[Вишгород:Вишивана моя Україна]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116150.html Wed, 06 Sep 2017 17:58:25 +0300 <![CDATA[Вишгород:Спекотна погода сприяє пожежам]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116272.html Tue, 08 Aug 2017 17:58:41 +0300 <![CDATA[Вишгород:Призов до Нацгвардії України та на строкову військову службу]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116187.html Mon, 07 Aug 2017 17:58:52 +0300