Новини міста Вишгород http://vyshgorod.osp-ua.info/ Новини міста Вишгород uaWed, 27 May 2020 18:38:18 +0300 <![CDATA[Вишгород:Хлібних справ майстер]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124896.html Wed, 27 May 2020 17:58:57 +0300 <![CDATA[Вишгород:Соціальна допомога в умовах карантину]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-125000.html Tue, 19 May 2020 17:58:10 +0300 <![CDATA[Вишгород:Дотримуйтесь правил карантину: залишайтесь вдома!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-125034.html Fri, 15 May 2020 17:58:15 +0300 <![CDATA[Вишгород:Загальнонаціональний карантин продовжено]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124994.html Thu, 07 May 2020 17:58:27 +0300 <![CDATA[Вишгород:Що б не було в житті, а паску спечи]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-125016.html Wed, 22 Apr 2020 17:58:45 +0300 <![CDATA[Вишгород:Комунальники дезінфікують місто]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-125004.html Tue, 14 Apr 2020 17:58:11 +0300 <![CDATA[Вишгород:Карантин в Україні]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124977.html Fri, 27 Mar 2020 17:58:55 +0200 <![CDATA[Вишгород:Планета заганяє нас по домівках, щоб ми навели в них порядок: починаючи зі своєї кімнати, продовжуючи своїми думками]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124986.html Sun, 22 Mar 2020 17:58:49 +0200 <![CDATA[Вишгород:Червоний Хрест закривати не можна!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124967.html Fri, 20 Mar 2020 17:58:32 +0200 <![CDATA[Співоча Вишгородська Покрова]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124655.html Thu, 19 Mar 2020 17:58:41 +0200 <![CDATA[Вишгород:День відкритих дверей]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124823.html Tue, 17 Dec 2019 17:58:37 +0200 <![CDATA[Вишгород:Першій водомережі — 80 років]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124288.html Fri, 06 Dec 2019 17:58:26 +0200 <![CDATA[Вишгород:Осінні смаколики для батьків]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124636.html Fri, 22 Nov 2019 17:58:23 +0200 <![CDATA[Вишгород:Незвичайні ролі особливих акторів]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124531.html Mon, 11 Nov 2019 17:58:14 +0200 <![CDATA[Вишгород:Обереги, мальовані ниткою]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124377.html Mon, 04 Nov 2019 17:58:39 +0200 <![CDATA[Хлорування водопровідної мережі м. Вишгорода]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124351.html Fri, 11 Oct 2019 17:58:59 +0300 <![CDATA[Вишгород:День донора]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124261.html Wed, 02 Oct 2019 17:58:36 +0300 <![CDATA[У Вишгороді — чемпіонат світу з футболу]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124083.html Wed, 18 Sep 2019 17:27:47 +0300 <![CDATA[Палив траву, а спалив три хати й три гаражі, п`ять авто і трактор]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-124107.html Tue, 17 Sep 2019 17:58:34 +0300 <![CDATA[Вишгородці – Сєвєродонецьку]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-122355.html Sat, 11 May 2019 17:58:28 +0300 <![CDATA[Вишгород:Від княжих часів до сучасної морської України]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-122548.html Thu, 28 Mar 2019 17:58:10 +0200 <![CDATA[Вишгород:Збережемо пам’ять]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-122196.html Wed, 13 Mar 2019 17:58:32 +0200 <![CDATA[Народному хору «ВИШГОРОД» — 30 років]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-122035.html Mon, 25 Feb 2019 17:58:33 +0200 <![CDATA[Вишгород:Різдвяний турнір з міні-футболу: перемогла «Чайка»]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-121956.html Fri, 22 Feb 2019 17:58:28 +0200 <![CDATA[Вишгородських дітей братимуть до столичних садочків за новими умовами]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-121869.html Wed, 06 Feb 2019 17:58:58 +0200 <![CDATA[Вишгород:Вистава, яка окриляє]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-122034.html Fri, 01 Feb 2019 17:58:44 +0200 <![CDATA[Вишгород:Спасибі за доброту !]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-121740.html Fri, 25 Jan 2019 17:58:26 +0200 <![CDATA[Вишгород:З Днем Соборності, шановні друзі!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-121928.html Thu, 24 Jan 2019 17:58:15 +0200 <![CDATA[Народному хору «ВИШГОРОД» — 30 років]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-121803.html Mon, 14 Jan 2019 17:58:29 +0200 <![CDATA[Вишгород:Вітаю міську громаду з Різдвом Христовим!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-121752.html Thu, 10 Jan 2019 17:58:15 +0200