Новини міста Вишгород http://vyshgorod.osp-ua.info/ Новини міста Вишгород uaTue, 21 Nov 2017 07:57:00 +0200 <![CDATA[Вишгород:Подорож навколо світу]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117388.html Mon, 20 Nov 2017 17:58:33 +0200 <![CDATA[Вишгородська Покрова 2017]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117141.html Fri, 17 Nov 2017 17:58:41 +0200 <![CDATA[Вишгород :Початок є. Продовження буде!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116573.html Wed, 15 Nov 2017 17:58:08 +0200 <![CDATA[Вишгород:На дахах тепер металопрофіль]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-117299.html Tue, 14 Nov 2017 17:58:25 +0200 <![CDATA[Вишгород:І тоді лейтенант натиснув на курок]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116906.html Mon, 06 Nov 2017 17:58:42 +0200 <![CDATA[Вишгород:Сурми Водограю]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116911.html Thu, 02 Nov 2017 17:58:47 +0200 <![CDATA[ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс Вишгородська Покрова]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116994.html Fri, 13 Oct 2017 17:58:02 +0300 <![CDATA[Вишгород:Яскраво, цікаво та креативно]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116965.html Wed, 11 Oct 2017 17:58:50 +0300 <![CDATA[Шановні вишгородці!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116849.html Tue, 03 Oct 2017 17:58:33 +0300 <![CDATA[Вишгород:Місто готується до улюбленого свята]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116675.html Fri, 29 Sep 2017 17:58:01 +0300 <![CDATA[Вишгород:Стартувала загальнонаціональна кампанія]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115679.html Thu, 28 Sep 2017 17:58:24 +0300 <![CDATA[Вишгород:Алея майстрів до свята міста]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116768.html Tue, 26 Sep 2017 17:58:41 +0300 <![CDATA[Наші «змії»: прибули на днях в Одесу бронекатера ВМС назвуть на честь Вишгорода і Нікополя]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116673.html Mon, 18 Sep 2017 17:58:03 +0300 <![CDATA[Вишгород:Допоможіть врятувати життя!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116632.html Wed, 13 Sep 2017 17:58:32 +0300 <![CDATA[Вишгород:Вишивана моя Україна]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116150.html Wed, 06 Sep 2017 17:58:25 +0300 <![CDATA[Вишгород:Спекотна погода сприяє пожежам]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116272.html Tue, 08 Aug 2017 17:58:41 +0300 <![CDATA[Вишгород:Призов до Нацгвардії України та на строкову військову службу]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-116187.html Mon, 07 Aug 2017 17:58:52 +0300 <![CDATA[Національна капела бандуристів України – на вишгородській сцені]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115274.html Wed, 26 Jul 2017 17:58:19 +0300 <![CDATA[Юні вишгородці — чемпіони України!]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115860.html Mon, 24 Jul 2017 17:58:42 +0300 <![CDATA[Вишгород:Пожежа по вул. Мазепи, 12]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115997.html Sun, 16 Jul 2017 17:58:03 +0300 <![CDATA[Вишгород:Припинення водопостачання]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115950.html Tue, 11 Jul 2017 17:58:28 +0300 <![CDATA[Вишгород:Відкритий чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115771.html Mon, 26 Jun 2017 17:58:38 +0300 <![CDATA[Вишгород:Нові тротуари, заїзди, дитячі майданчики]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115523.html Fri, 16 Jun 2017 17:58:57 +0300 <![CDATA[Вишгород:Київщина — колиска моєї душі]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115448.html Tue, 13 Jun 2017 17:58:27 +0300 <![CDATA[Робота Вишгородської ОДПІ зі зверненнями громадян протягом січня – квітня 2017 року]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115191.html Mon, 12 Jun 2017 17:58:44 +0300 <![CDATA[Вишгород:Служба за контрактом]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115295.html Mon, 22 May 2017 17:58:54 +0300 <![CDATA[Вишгород:Рукоділля поважних майстринь]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-114942.html Sun, 14 May 2017 17:58:23 +0300 <![CDATA[Вишгород: концерт за участі Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Георгія Майбороди та солістки Національної філармонії України Тетяни Школьно]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115075.html Wed, 03 May 2017 17:58:39 +0300 <![CDATA[Вишгород:Першотравневий спортивний мікс]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-115070.html Fri, 28 Apr 2017 17:58:04 +0300 <![CDATA[Вишгород:Засідання координаційного штабу]]> http://vyshgorod.osp-ua.info/idxnews-114980.html Tue, 25 Apr 2017 17:58:18 +0300