СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород:Повір у себе-2015
11.06.2015

У Богуславському районі в селі Чайки відбувся XXI фестиваль дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе-2015», який проходить щорічно з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей. До участі у фестивалі цього року залучено близько 200 дітей з усіх регіонів Київської області. Метою заходу було розкрити юні таланти, заохотити до цікавої справи, а також – соціальна адаптація вихованців та виявлення серед них обдарованих дітей.Діти з особливими потребами — найвразливіша категорія людей, їхнє виховання потребує особливого підходу і методик. Тому метою обласного фестивалю «Повір у себе» є, в першу чергу, розвиток і підтримка творчих здібностей дітей, самоствердження та реалізація їхніх талантів, сприяння інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей з функціональними обмеженнями.
Четверо учнів Вишгородської районної спеціальної загальноосвітньої школи «Надія», які були найактивнішими впродовж навчального року — старанно вчилися, брали участь у шкільних заходах, святах, конкурсах, — були нагороджені путівками на фестиваль. 25 травня до ДОЗ СТ «Чайка» вирушили восьмикласники Діана Мережа, Армен Мартіросян, Леонід Чичота та дев’ятикласниця Валентина Головчак.

 

 

Програма фестивалю була насиченою, цікавою та різноманітною. Кожен день розпочинався з ранкової зарядки. 

 

 

Організатори заходу і волонтери робили все можливе, щоби діти освоїли нові вміння у майстер-класах та гуртках паперопластики, миловаріння, малювання, плетіння браслетів. Як результат — виставка творчих робіт умільців: вишивки, вироби з бісеру, малюнки, різнопланові декоративні вироби, які дають можливість розкрити талановитість і неповторність кожної дитячої душі. 

 

 

Крім творчості, діти активно спілкувалися між собою, брали участь у виступах, майстернях, репетиціях, концертах, створювали стіннівки про свої заповітні мрії. Цікаво пройшов міні-турнір по грі у шашки та шахи, в якому Армен Мартіросян пробився у фінал і був нагороджений символічною медаллю. Діана та Валентина брали участь у пісенному конкурсі та отримали дипломи. Діти грали в різноманітні ігри та співали пісні під гітару. Кожен день закінчувався дискотекою, де всі отримували заряд бадьорості та позитиву.

 

 

 

На фестиваль завітали працівники пожежної служби, які показали методи боротьби з пожежею. Кожен учасник фестивалю мав змогу приміряти одяг пожежників та у власних руках потримати пожежний «пістолет». 

 

 

ДОЗ СТ «Чайка» відвідала співачка, володарка премії «Кришталевий мікрофон» у номінації «Народне визнання року» Наталія Валевська, виступ якої пройшов у теплій, дружній атмосфері. Діти побували в театрі міста Борисполя. Сюрпризом для учасників заходу став візит та виступ братів Борисенків (переможці творчих змагань «Фабрика зірок-2010»).

 

 

 

Фестиваль творчості для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе-2015» приніс багато позитивних емоцій та вражень для його учасників, а найбільшою винагородою тому стали усміхнені дитячі очі, сповненні надією серця, а найголовніше — вірою в себе, у свої можливості та у своє майбутнє.

 

 

 

 

 

Вишгород

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod