СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород:Допомога на проживання: не забудьте про реєстрацію
12.05.2015

Міністерство соціальної політики нагадує, що з 24 квітня (після опублікування у газеті «Урядовий кур’єр») набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 212 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг». Документом передбачено продовження терміну виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання.Для призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк уповноважений представник сім’ї подає заяву, в якій повідомляє про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги, а також пред’являє довідки всіх членів сім’ї про взяття на облік осіб, які переміщуються (строк дії довідок продовжено на наступний період).Також надається право на поновлення виплати грошової допомоги, якщо протягом місяця з місяця припинення її виплати уповноважений представник сім’ї повідомить орган соціального захисту населення про зміну обставин, які вплинули на припинення виплати грошової допомоги сім’ї.По консультації звертатися за адресою: м. Вишгород, вул. Набережна, 6-а, тел: (04596) 52-634.

 

Вимушені переселенці з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, що проживають у Вишгородському районі, мають здійснити реєстрацію фактичного місця проживання в довідці про взяття на облік протягом 10 днів з моменту отримання зазначеної довідки.

 

 

Реєстрація фактичного місця проживання здійснюється Вишгородським РВ Управління ДМС у Київській області за адресою: м. Вишгород, вул. Ю. Кургузова, 3, каб. № 9 (з вівторка по п’ятницю з 09:00 до 18:00, субота – з 09:00 до 13:00), тел: (04596) 5-43-30.

 

 

 

 

Вишгород

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod