СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Фараони» в «Сузір’ї
09.04.2015

 Сьогодні, як і багато років тому, ми прагнемо знайти порозуміння і геть не розуміємо одне одного! Ми й зараз розділяємо життя на «чоловічу» та «жіночу» половину, не замислюючись, що можемо бути щасливими — тільки поєднавшись!


Постановка вчителя Олени Мельник у рамках декади української мови та літератури у Вишгородській спеціалізованій школі «Сузір’я» за такою добре знайомою «старою» п’єсою Олексія Коломійця «Фараони» (1959 р.) була аме про це: про чоловіків, про жінок і про те, які ми насправді кумедні істоти — люди.


 

Зрозуміють колись чоловіки і жінки один одного? І як це зробити, якщо вони ніколи не мінялись місцями і не могли дізнатися, як почувається кожен із них?Актори, учні 7-Б (Таран, зав. механізацією — Влад Сідов; Онисько, бригадир — Андрій Поздняков; Аристарх, бухгалтер — Давид Марінченко; Оверко, зав.фермою — Володимир Поздняков; Корній, сторож — Юрій Василенко; Павлик, хлопчик-посильний — Микита Попович; Василь, завгар — Влад Чалій) та учениці 9-А класу (Одарка, дружина Тарана — Ангеліна Гущина; Уляна, дружина Ониська — Саша Ущаповська; Ганна, дружина Аристарха — Софія Гончарова; Устимівна, голова колгоспу — Ліза Оришака) зіграли п’єсу жваво, з гумором і стовідсотковою віддачею.

 

 

Емоційність персонажів просто зачарувала глядачів, а репліки, пересипані жартами та сатирично забарвлені, зачіпали і сьогодення.

 

 

Олена Анатоліївна вдало підібрала костюми та декорації; народні пісні створили настрій та атмосферу в глядацькому залі.

 

 

Вистава була просто чудова, але на словах не можна передати весь океан почуттів, які вона викликала в серцях учителів, дітей та їхніх батьків. Бурхливі оплески і овації потрібно відчути і побачити на власні очі. Чекаємо нового аншлагу!

 

 

 

 

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod