СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Україна — Литва: спільні проекти
03.04.2015

Нещодавно у Вільнюсі перебувала українська делегація освітян, до складу якої входили представники Верховної Ради України, Міністерства освіти та науки України, Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, директори навчальних закладів, зокрема і директор Вишгородської районної гімназії «Інтелект» Інна Шубко.


Основною метою поїздки освітян було вивчення досвіду з питань  розвитку системи позашкільної освіти Литовської Республіки, обмін досвідом з питань підвищення якості позашкілля, розширення міжнародної співпраці та організації волонтерської роботи.


19 лютого у Посольстві України в Литві з членами української делегації зустрівся Посол Валерій Жовтенко. У неформальній розмові обмінялися думками щодо розвитку українсько-литовського співробітництва у галузі освіти, зокрема реалізації освітнього проекту з позашкільної освіти.

 

Наступного дня наша делегація взяла участь у меморіальному заході, присвяченому вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відбувся у Сеймі Литовської Республіки. До присутніх звернулись Посол України В. Жовтенко, Перший віце-спікер Сейму Литви В. Гядвілас, Віце-спікер, Голова Комітету у європейських справах Сейму Литви Г. Кіркілас, депутат Сейму Е. Зінгеріс, засновник та голова міжнародного волонтерського об’єднання «Blue and Yellow» Й. Охман. У своєму виступі Посол наголосив на історичному значенні Майдану — Революції Гідності 2013-2014 рр. та подвигу Героїв Небесної Сотні, гідне вшанування якого визначено Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», а також висловив вдячність Литві та литовському народові за солідарність з Україною та підтримку українського народу у боротьбі проти російської агресії.

 

 

Захід продовжився спільною панахидою за Героями Небесної Сотні, яку провели священики Української греко-католицької церкви та Української православної церкви Київського Патріархату.

 

 

Освітяни також взяли участь в тренінговому семінарі за програмою персонального та професійного розвитку «Інструменти успіху. Мотивація, зона комфорту, і чи можна керувати часом?». Навчання провів Валдас Янкаускас,  президент асоціації неформальної освіти «JAUNIMO AKADEMIJA», директор  дитячого та юнацького центру «Lithuanian Children &Youth Center» (м. Вільнюс). Українські фахівці отримали Міжнародні сертифікати.

 

 

Під час візиту делегація відвідала також Сейм Литви (де відбулася зустріч із членом Комітету освіти, науки і культури Гінтарасом Стяпонавичюсом), Міністерство освіти та науки (зустріч із заступником Міністра освіти Наталією Істоміною); Центр дітей та молоді Литви та Соціальний молодіжний центр А. Матулайтіса Sopke.

 

 

 

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod