СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютКоординаційна волонтерська рада при Вишгородській райдержадміністрації
27.01.2015

У  приміщенні адміністративного будинку у м. Вишгороді  за участі заступника голови райдержадміністрації В.І.Духоти відбулися установчі збори Координаційної волонтерської ради при Вишгородській райдержадміністрації.На початку засідання представники волонтерських організацій та волонтери району розповіли про напрями своєї волонтерської діяльності,  збір та доставку гуманітарної допомоги воїнам АТО, їх сім’ям, різнопланову допомогу мешканцям АРК, Донецької та Луганської областей, які переселяються у Вишгородський район для тимчасового проживання тощо.Районний комісар М.В.Прибора, який нещодавно повернувся із зони проведення АТО, від імені українських військових подякував всім причетним до волонтерської роботи. М.В.Прибора повідомив, що 19 січня взяв участь у нараді у Міністерстві оборони України, під час якої піднімалось питання волонтерського руху, значення цього напряму діяльності у справі підтримки української армії, добровольчих батальйонів, які наразі перебувають у зоні проведення АТО.

 

 

Учасниками зборів утворено районну Координаційну волонтерську раду у складі осіб, присутніх на даному засіданні (44 особи).

 

 

Для обрання голови Координаційної волонтерської ради при Вишгородській райдержадміністрації та представника до складу Координаційної волонтерської ради при Київській облдержадміністрації створено лічильну комісію у складі 3-х осіб. Учасниками установчих зборів висунуто 4 кандидатури очільника ради, а саме Ірину Шугайло, Ірину Сазонову, Анастасію Довбиш та Олексія Момота. (Останній заявив про зняття своєї кандидатури з голосування).

 

 

Претенденти поділилися своїм баченням здійснення діяльності Координаційної волонтерської ради, голови цієї ради, представника в обласній Координаційній волонтерській раді та координації дій волонтерів району з метою надання ефективної допомоги тим, хто потребує цієї допомоги.

 

 

 

Більшістю голосів (25) головою Координаційної волонтерської ради при Вишгородській райдержадміністрації та представником до складу Координаційної волонтерської ради при Київській облдержадміністрації обрано Ірину Сазонову.

 

 

 

Сазонова І.В. — голова Всеукраїнською благодійної організації “За право на життя” , опікується питанням допомоги дітям мешканців АРК, м. Севастополя, східних областей України, які переселяються у Вишгородський район для тимчасового проживання, дітям учасників АТО. Є ініціатором та організатором створення  дитячого табору «Лісова застава» у селищі Димер.

 

 

 

 

Вишгородська района рада << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod