СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Прийнято бюджет району на 2015 рік
16.01.2015

 Позачергова 41 сесія Вишгородської районної ради VІ скликання, що відбулася 30 грудня 2014 року, прийняла бюджет району на 2015 рік.


Розглянуто низку злободенних питань, зокрема, запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного характеру та їх наслідків у Вишгородському районі на 2015-2019 рр.  


Затверджено вартість харчування у дошкільних навчальних закладах району, чисельність і витрати на утримання  ради та її виконавчого комітету (2015 р.), а також програми підтримки діяльності Вишгородського районного військового комісаріату на 2015 рік, Вишгородського районного підприємства «Комунальник» у 2015-2016 рр. і розвитку комунального підприємства «Управління капітального будівництва» «Вишгородрайбуд» Вишгородської районної ради.Внесено зміни і доповнення до Вишгородської  районної комплексної програми «Турбота» на 2011-2015 роки та запропоновано віднайти можливості для відновлення повноцінного функціонування  проводового районного радіо — чи не найважливішого засобу інформації та оповіщення жителів Вишгородського району у нинішніх складних економічних і суспільно-політичних реаліях.

 

 

 

Вишгород 


 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod