СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Обговорили розвиток підприємництва, інвестиційну й податкову політику, межі міста та проведення міжнародних музичних фестивалів
25.11.2014

 18 листопада під час робочого візиту до Вишгородського району голова Київської обласної адміністрації Володимир Шандра відвідав три вишгородські підприємства, що вважаються візитівкою Київщини, та й усієї України.

Так, ТОВ «Карат-Ліфткомплект», яке виробляє та поставляє шахтне обладнання для ліфтів, системи управління ліфтами та шахтною автоматикою, посідає ІІ місце (після ЗАТ «ОТІС») з випуску ліфтів (частка ринку приблизно 15%) та ІІ-ІІІ місце з модернізації ліфтів серед виробників міста Києва.


Українсько-польське підприємство ТОВ «Кен-Пак (Україна)» є найбільшим виробником алюмінієвих банок у Центральній та Західній Європі. З початку року підприємство сплатило до бюджетів усіх рівнів 19,8 млн грн, а середньомісячна заробітна плата штатного працівника — 10 525 грн.

ТОВ «Хенкель Баутехнік (Україна)» виготовляє та продає сухі будівельні суміші: клеї, наливні підлоги, шпаклівки, гідроізоляції, ґрунтовки, фарби. Торгівельні марик CERESIT, THOMSIT, METYLAN, МОМЕНТ — відомі бренди товарів для будівництва і ремонту. Бренд підприємства — понад 400 робочих місць і стабільна заробітна плата. 

Володимир Шандра поділився позитивними враженнями від знайомства з високотехнологічними вишгородськими підприємствами та висловив сподівання на подальший їхній розвиток. Він також поцікавився, що заважає у роботі, що турбує і як підприємства планують жити далі. 

Підприємці говорили про ціну енергоносіїв (електрики і газу), збиткові для виробництва віяльні відключення електроенергії та податковий тиск.Вищезазначені фірми — найбільші платники податків у місті, тож податківці вже давно зазіхають перевести їх — і податки — в область, що, насамперед, є порушенням прав вишгородської громади, тому що, за законом, податки сплачують за місцем розташування підприємства. Голова КОДА обіцяв сприяти тому, щоб податки залишалися у місті.
В особистій розмові очільника Київщини Володимира Шандри з Вишгородським міським головою Віктором Решетняком ішлося про нові інвестиційні програми, новий Генплан і межі міста Вишгорода, зокрема про о. Великий. Обговорили і реконструкцію старої промзони, побудову сміттєзбирального заводу, деякі спортивні та комунальні питання. 

За підтримки губернатора у Вишгороді планується провести чергові Таврійські ігри. Набережна Київського водосховища наче створена для міжнародного музичного фестивалю, у програмі якого, окрім виступів відомих виконавців, — конкурс краси, масові спортивні змагання (зокрема — екстремальні) з прямою теле- і радіотрансляцією.
 
 
 
 


<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod