СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Забезпечення права платників податків на оскарження рішень органів ДФС на Київщині
20.11.2014

Одним з основних принципів діяльності органів Державної фіскальної служби є забезпечення додержання та можливості реалізації прав людини, а також гарантування законності та правопорядку в системі оподаткування.


Так, статтею 17 Податкового кодексу України передбачено право платника податків бути присутнім під час проведення перевірок та надавати пояснення з питань, що виникають під час таких перевірок, ознайомлюватися та отримувати акти перевірок, проведених контролюючими органами, перед підписанням актів про проведення перевірки, у разі наявності зауважень щодо змісту складених актів підписувати їх із застереженням та подавати контролюючому органу письмові заперечення.


 При цьому одним з базових механізмів, що безпосередньо сприяють зміцненню законності в податковій сфері, є право платника податків на оскарження рішень та дій (бездіяльності) органів ДФС, передбачене статтями 17, 56 Податкового кодексу України.Зокрема, за 10 місяців цього року ГУ ДФС у Київській області розглянуто 1103 скарги платників податків на 1428 податкових повідомлень-рішень. З них 146 податкових повідомлень-рішень на загальну суму 45,8 млн. грн., за результатами розгляду скарг, скасовано повністю, 76 податкових повідомлень-рішень на суму 27,1 млн. грн. скасовано частково.

 

 

 

Вишгородська района рада  << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod