СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВідбулася позачергова сесія Вишгородської міської ради VI скликання
18.11.2014

Позачергова XL сесія Вишгородської міської ради VI скликання відбулась у великій залі адмінбудинку (пл. Т. Шевченка, 1) 13 листопада. 26 депутатів і міський голова привітали Родіона Луку, Володимира Лісогора та Віктора Шубку з днями народження та оперативно обрали лічильну комісію (Вадим Геращенко, Дмитро Корнійчук, Юрій Ткалич).Порядок денний складався з одного пункту, до якого, на пропозицію заступника Вишгородського міського голови Олександра Ростовцева, додали іще один.


Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 24.01.2014 р. № 29/1 «Про Вишгородський міський бюджет на 2014 рік» доповідала начальник фінансово-бухгалтерського відділу виконавчого комітету міськради.Наталя Сакевич повідомила, що перевиконання міського бюджету за підсумками 9 місяців поточного року дозволяє збільшити доходну частину загального фонду та направити на забезпечення видатків бюджетних установ. Зокрема — на соціальний захист населення (матеріальну допомогу та компенсацію комунальних послуг учасникам АТО, членам їхніх сімей та родинам загиб-лих під час участі в АТО.Залишок коштів спеціального фонду (бюджету розвитку) в розмірі 955 000 грн — спрямувати на фінансування капітального ремонту спортивних майданчиків на території спеціалізованої школи «Сузір’я» у м. Вишгороді.


Депутати ухвалили відповідне рішення і одностайно перейшли до розгляду другого пункту порядку денного — затвердження угоди про співпрацю щодо реконструкції стадіону біля школи «Сузір’я». 


Олександр Ростовцев інформував присутніх, що вищезазначене питання розглядали (12 листопада — ред.) майже три години на спільному засіданні кількох депутатських комісій.Угода є тристороннім договором між міською і районною радою та райдержадміністрацією і визначає основні напрямки співробітництва: фінансування реконструкції та погодження графіку тренувань (робочі дні: із 07:00 до 14:00 — школа «Сузір’я», із 14:00 — дитячі і молодіжні команди міського КП «УФКС», а у вихідні і святкові дні — всі діти міста). 


Заступник міського голови зазначив, що, оскільки школа «Сузір’я» підпорядкована відділу освіти ВРДА, ухвалений на засіданні сесії міськради проект рішення має затвердити — на найближчій сесії — районна рада.Депутати і спортивний актив міста внесли кілька пропозицій:1)  внести у текст угоди щодо користування спортивним комплексом дитячих і молодіжних команд  КП «УФКС» у вихідні та святкові дн: «а також під час канікул»;
2) зробити угоду чотиристоронньою, включивши до неї КП «УФКС» (або ФК «Чайка»);
3) оскільки інвестором виступає міська рада, затвердити інвестиційну угоду;
4) перенести розгляд питання щодо стадіону на наступну сесію та провести розлоге громадське слухання;
5) оголосити перерву, щоб профільні комісії ще раз розглянули текст угоди.Більшістю голосів депутати проголосували за текст угоди в цілому, але не зібрали потрібної кількості голосів за перерву. Врешті таки пристали на пропозицію оголосити перерву для того, щоб юрвідділ закріпив на папері всі пропозиції до тексту угоди, а потім уже голосувати за проект рішення із змінами.
Після перерви депутатів поменшало, та голосів іще вистачало для кворуму — тож відповідне рішення було прийнято. Резюмували: щоб не виникали надалі подібних ситуацій, всі проекти і плани слід неодноразово виносити на розгляд громади — інформувати її у ЗМІ, щоб люди розуміли: що, де і коли буде нового у місті.
 
 
 


<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod