СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Тривають зустрічі Віктора Решетняка з виборцями 96 округу
23.10.2014

У часи тотальної недовіри до влади та нових кандидатів кожний задається питанням «Чи зміниться щось після виборів?


Пора рекету та сумнівних авторитетів, для яких немає нічого святого, окрім «шкурних» інтересів, відходить в лету. Європейський напрям потребує інших підходів. Їх поділяє Вишгородський міський голова, кандидат по 96-ому виборчому округу Віктор Решетняк.А для того, щоб була ефективною робота народного депутата України, має бути постійний і змістовний діалог з громадою — проблеми округу треба ставити «на рівні очей» у влади. «Бути народним депутатом-мажоритарником дуже відповідально, — вважає Вишгородський мер, — треба довести виборцеві свою здатність працювати на благо людей, обстоювати їхні інтереси не лише на словах. Депутатська недоторканність мене не цікавить. Кишеню набивати не збираюсь. Впевнений, що у ВР мають працювати люди, що самі пройшли трудовий шлях і знають проблеми знизу-догори не з чуток та можуть реально донести проблеми людей.


Я був лікарем, постійно вдосконалювався професійно. Став мером, став більше вникати в актуальні, злободенні питання. За вісім років територія Вишгорода із 400 га виросла до 4900 га (понад 4 тис. га повернуто у власність міста). Я проста людина, нікого ніколи не зраджував. Для міста відбудував усі можливі пам’ятники (реконструював і поставив нові), почав із зручних тротуарів, безпечних доріг, затишних скверів та зелених зон із зручними лавочками, дитячих і спортивних майданчиків…Лише за останні тижні Віктор Решетняк провів понад три десятки зустрічей у 96-му окрузі: в Іванкові, Бородянці, Бучі, Славутичі. Запрацював народний телефон — і гаряча лінія у передвиборчому штабі просто зашкалює. Люди, почувши про успішного міського голову — кандидата до ВР, телефонують та ініціюють нові зустрічі, готують проблемні питання, тому що вірять і сподіваються на розв’язання проблем після перемоги кандидата, вже зараз пропонують співпрацю і підтримку.
 

 

По населених пунктах напередодні поїздив бренд-мобіль і запрошував охочих прийти до сільської (селищної) ради та напряму запитати кандидата.
 

 

Зустрічі відбувалися практично щогодини — напряму з громадою, директорами шкіл, головами сільських рад, завідуючими дитячих садочків (ДНЗ), мешканцями. Решетняк їздив по сільських і селищних радах: Микуличі, Клавдієво, Козинці, Немешаєво.

 

 

15 жовтня найбільша зустріч у Бородянській районної лікарні, зібралося понад 60 осіб: лікарі та медперсонал. Обговорювали реформу охорони здоров’я. Медиків-практиків бентежило, навіщо терапевтів і педіатрів намагаються зробити сімейними лікарями. Адже кожен має бути на своєму місці.

 

 

Цікавились усім. Від сторінок біографії і теми дисертації до життя міста Вишгорода. Особливо пожвавлювались, коли дізнавались, що Віктор Решетняк — лікар за фахом і досі практикує, не з чуток знає, що таке психологічний та фізичний біль.

 

 

Віктор Олександрович зазначив, що розв’язувати проблеми потрібно спільно з громадою, залучаючи усі можливі інструменти впливу. І не важливо, чи це утеплення дитячого садка, чи закупівля медичного обладнання.

 

 

Щодо проблематики округу, як міських, так і сільських жителів хвилює воєнне протистояння на Сході країни. Левова частка вирішення цієї проблеми залежатиме саме від злагодженої роботи новообраних депутатів, їхньої здатності оперативно приймати потрібні для країни та людей рішення.

 

 

Від глобального перейшли до нагальних господарських питань. Зокрема, цікавились, чи вистачить запасів блакитного палива на опалювальний сезон, турбувались цілісністю територій, що перебувають у власності місцевих громад.

 

Ні для кого не секрет, що стан житлово-комунального господарства у 96-му окрузі також залишає бажати кращого. Навіть якісна питна вода для певних населених пунктів є гострою проблемою.

 

 

Актуальне для округу й питання доріг та мереж освітлення. Бо якщо центральні вулиці смт і деяких сіл реконструйовано, то віддалені ділянки ще чекають кращого. Звідси випливає й необхідність розробки Генеральних планів території.

 

 

Ще одне гостре питання, яке хвилює громади, — недостатня кількість об’єктів соціальної інфраструктури (зокрема шкіл і дитячих садочків та потреба у реконструкції існуючих об’єктів).

 

 

Емоційно зустрічали у селах. Віктор Решетняк наголошував, що села не мають бути занедбані. Там має залишатися молодь. А для цього потрібні робота та інфраструктура. Грамотне співвідношення трудової зони і зони комфортного відпочинку. Коли баланс між двома зонами є — тоді нема необхідності виїздити із сіл, і в селах народжуються діти.

 

 

Пенсіонери скаржились на низькі пенсії, на горе-перевізників, які не дотримуються законів та виштовхують літніх людей із громадського транспорту.
 

 

Молодь цікавилась перспективною створення робочих місць, а також — чи будуть впроваджуватись програми доступного житла, як у Вишгороді.

 

Приходили на зустрічі і представники духовенства. Міський голова зазначив, що у своєму життєвому досвіді дійшов до Бога і активно підтримує церкву. Священнослужителі запропонували провести спільну зустріч щодо допомоги, реконструкції та будівництва церков (знаючи, скільки церков у Вишгороді, який там розвиток духовності).

 

Місцеві таланти зустріли душевно. У с. Небрат бабці обіймали кандидата і вітали співом. «Це раніше ми танцювали, а зараз співаємо. Та боїмося, що дах завалиться», – ділились наболілим співучі бабусі.
 

 

 

Приходили мамочки з дітьми — турбують розміри соціальних виплат.

 

 

Усі проблемні питання вислухали і записали. Віктор Решетняк зазначив, що  для оптимальних варіантів вирішення їх передадуть профільним фахівцям.
 

 

 

А після обрання до Верховної Ради Віктор Решетняк відвідає кожний населений пункт і разом з людьми затвердить план подальшого розвитку округу. Зустрічі тривають.

 

 

 

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod