СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Звернення до виборців 96-го округу
16.10.2014

Останнім часом до мене як до кандидата у народні депутати хто тільки не звертався. Як люди кажуть, сім пар чистих і сім пар нечистих. Причому всі — в однаковій упаковці.


Переконували, що мені потрібна висока підтримка. Вговорювали на депутатський імунітет. Пропонували укласти договір з приводу чесних виборів.Скажу відверто. Заради людей, заради інтересів громади доводилося й поклони бити — і я цього не боюся робити, якщо треба для справи, для результату. Та є речі принципові. Як не перефарбовуйся — не поможе, нутро вилізе назовні. Люди все бачать, ніякий імунітет не захистить.Рано вставати і приходити на роботу завчасно — це у мене звичка багатолітня, ще з Вишгородської центральної районної лікарні. Так і тепер, останні вісім років на посаді міського голови. Рано-вранці обходжу або об’їжджаю місто — сам краще бачу і вишгородці  підказують, ЩО, ДЕ і ЯК зробити у першу чергу.Я вільно ходжу по Вишгороду, вільно спілкуюся з городянами на різні теми. Одні дякують, інші ображаються на те, що не одразу, не за один день  розв’язуємо їхні проблеми. Люди вільно висловлюються, і я їх чую, а питання не те, що занотовую, вони у мене постійно у підсвідомості.


Тому гадаю так. Чесним кандидатам високі слова про договори і меморандуми не потрібні. Та й підписи не допоможуть — бо народ судить по ділах, а не по обіцянках. Вибори, врешті, закінчуються, крикуни та лжеписаки зникнуть, а ми всі залишимось.

 

Як ваш представник у Верховній Раді я об’їду кожен населений пункт округу — і ми разом із вами складемо програму розвитку вашої громади. Так я зробив у Вишгороді. Разом із вишгородцями ми написали програму розвитку міста до 2016 року, яку вже реалізовано на 70 %.

 

 

Я не даю пустих обіцянок. Так буде по всьому округу.

 

 

 

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod