СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Про проведення призову на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2014 року
30.09.2014

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 14 жовтня 2013 року № 562/2013 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році» з 01 жовтня по 29 листопада 2014 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.


Явці на призовну дільницю Вишгородського району підлягають усі громадяни 1996 року народження, яким у період чергового призову виповнилося 18 років, а також громадяни, які народилися у 1989-1996 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.Прибути за адресою: м. Вишгород, вул. Ю. Кургузова, 5, райвійськкомат — у зазначений час із документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за цією адресою 17 жовтня 2014 року, із документами, що засвідчують особу.


Усі особи призовного віку, які тимчасово перебувають на території Вишгородського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

 

Керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для своєчасного прибуття на призовну дільницю.Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 


Вишгород

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod