СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Повторний зсув грунту — не дрібничка
15.07.2014

Автомобільний кооператив «Ветеран» у квітні 2013 року звертався з листом до Вишгородської міської ради по допомогу — відвести воду з відкосів, побудувати підпірні стінки вище гаражного кооперативу.


Справа в тому, що під час будівництва висотних будинків у районі лікарні (генпідрядник ДБК-4) дренаж грунтових вод зробили ПІСЛЯ першого зсуву грунту, який повністю зруйнував два гаражі (та затопив гряззю матеріальні цінності всередини боксів).


Нині побудований ДБК-4 дренаж не функціонує. Тобто не приймає грунтових вод, які накопичуються під існуючою дренажною трубою.


Пройшов рік. Керівництво ДБК-4 не звернуло уваги на прохання колективу і громадськості м. Вишгорода.

Другий зсув грунту відбувся у травні цього року. Результат той самий. Повністю зруйновано гараж № 345, порушені стіна і дах (покрівля) суміжного гаража.

Компенсацій за матеріальні збитки потерпілим будівельна організація не надає. Міська влада з цього приводу відмовчується.


Кооператив «Ветеран» у квітні 2013 року просив відвести воду з площі відкосу і побудувати підпірну стінку, яка б не давала грязі потрапити на територію існуючих гаражів. Ніяких зрушень у цій справі немає.
 

 

Своїм листом до редакції ми привертаємо увагу до проблеми і просимо вплинути на будівельну організацію — аби відвели грунтові води з відкосів та прискорили побудову підпірної стінки для відведення грязі і води.

 

Крім цього, колектив стурбований тим, що громадський загал не знає про стан каналізації м. Вишгорода, побудованої в 1962 році і не розрахованої на таке навантаження від нової комплексної забудови. Треба підняти старі проекти і усім без винятку забудовникам міста ПРОКЛАСТИ НОВУ КАНАЛІЗАЦІЙНУ СИСТЕМУ.

 

 

Фотографії зсуву додаємо. Просимо редакцію донести до влади і будівельників прохання колективу гаражного кооперативу «Ветеран».

 

 


Вишгород 

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod