СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Весняно-літній призов
01.07.2014

Призов на строкову військову службу проводиться з 21 травня по 31 липня 2014 року.


Громадяни 1996 року народження, яким у період чергового призову виповнилося 18 років, а також ті, хто народився у 1989-1996 роках і у кого закінчилася відстрочка від призову або не був призваний раніше на строкову військову службу з різних обставин, зобов’язані прибути на призовну дільницю Вишгородського району за адресою: м. Вишгород, вул. Ю. Кургузова, 5 у зазначений час із документами, що вказані в особистих повістках. Ті, хто не отримав особистих повісток на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату, маючи при собі документи, що засвідчують особу.

Усі особи призовного віку, котрі підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Вишгородського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у призовну комісію свого районного військового комісаріату. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod