СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : З Днем Конституції України!
27.06.2014

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію нашої держави — виражаючи суверенну волю народу, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди, а також на основі здійсненого українською нацією, усім українським народом права на самовизначення.

Сьогодні, у час змін у суспільстві, в час піднесення самосвідомості, народження нової національної ідеї виникла потреба у оновленні  Конституції. Адже громади на місцях очікують децентралізації влади, розширення прав місцевого самоврядування, балансу між владними гілками, розбудови незалежної судової системи, змін у всіх сферах нашого життя. І Основний закон має дійсно забезпечити право українського народу управляти власною країною.

Сьогодні надзвичайно важливо зберегти суверенність і цілісність України, визначити її європейське спрямування, вибудувати модель якісно нової держави.

Єднаймося у прагненні миру, добробуту, щасливого майбутнього — заради нас із вами, наших дітей, онуків і всіх наступних поколінь.


Слава Україні!Міський голова Віктор РЕШЕТНЯКВишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod