СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютЗустріч з мером: про що питали вишгородці
10.06.2014

Проблеми вишгородців міський голова Віктор Решетняк знає з перших вуст, бо працює за принципом політики відкритих дверей. Та діалог між громадою і владою не обмежується прийомними днями.

Так, на запрошення мешканців будинків №№ 3, 4, 6, що на вулиці В. Симоненка (депутат міської ради Віталій Кутаф’єв), міський голова відгукнувся одразу. Дощ не став на заваді.


До зустрічі долучилися і активісти з вул. Б. Хмельницького (депутат – Володимир Лісогор).


Розмову почали із наболілого — загальнополітичної та економічної ситуації у країні. Віктор Решетняк зазначив: головне — мир та благополуччя людей, а це можливо лише за єдності у державі, консолідації усіх політичних сил, громадських рухів, патріотизму суспільства.


Розпитували про реформи та їхній вплив на життя городян. Мер пояснив, що децентралізація влади, тобто зосередження більших повноважень і відповідальності влади на місцях, назріла давно і її треба здійснити якнайскоріше, це  вимога часу та кревні інтереси громади.

Говорили про історичне минуле та перспективи розвитку міста: пам’ятник княгині Ольги, музей Київської Русі, нову забудову та долю промзони, ба — навіть про повернення проспекту І. Мазепи колишньої назви: «проспект Молодіжний».

Віктор Решетняк розповів, що проект пам’ятника вже розроблено, а проект музею у стадії розробки. Що ж до перейменування вулиць мер зазначив, що, хоча минуле і заслуговує шани, треба все ж дивитися у майбутнє.

Віктор Решетняк розповів, що проект пам’ятника вже розроблено, а проект музею у стадії розробки. Що ж до перейменування вулиць мер зазначив, що, хоча минуле і заслуговує шани, треба все ж дивитися у майбутнє.
 

Міський голова запевнив, що проблеми розв’язуватимуть у порядку їх надходження. І якщо газову трубу можна пофарбувати швидко та без великих затрат, то для обрізки старих тополь необхідно викликати бригаду з Києва, а це в середньому — 6-7 тис. грн за одне дерево. Шляхом простих математичних підрахунків виходить кругленька сума…

Жителі будинків № 4, 6 на вулиці Б. Хмельницького цікавилися реконструкцією прилеглого скверу та фасаду гуртожитку, дякували за оновлену вулицю та цікавились, коли встановлять для зручності поручні на підйомі до вул. Ю. Кургузова. Віктор Решетняк відповів, що третій етап реконструкції вул. Б. Хмельницького розпочнеться відразу по завершенні усіх підрахунків (проект уже готовий). А щодо гуртожитку — знову ж таки все впирається у кошти.

Докладніше про забудову міста, зони відпочинку, промислову зону та інше читайте у інтерв’ю з міським головою на шпальтах 1, 3

 

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod