СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Дійшли згоди
17.05.2014

Минулого тижня мешканці буд. 1 на вул. Б. Хмельницького завітали до міського голови Віктора Решетняка із запитанням: що означає розрита земля біля «Віти»? Цього ж дня зо три десятки жителів будинку, яких зібрав їхній депутат Володимир Лісогор, зустрічалися з Олександром Семеновим («Віта»). Люди запросили і представників Вишгородської Самооборони.

Йшлося про реконструкцію (власне — нову забудову) магазину, що півтора десятиліття в сусідах у Б.Хмельницького, 1. Місто забудовується на вільних територіях, та щороку все ближче — до незворотних суттєвих змін у центрі.

Зрозуміло, що мешканців старих будинків хвилює, чи не загородить сонячне світло нова будівля, чи не обернеться найближча до них територія на автостоянку, несанкціонований туалет чи смітник. Будинок на вул. Б. Хмельницького, 1— найстаріша чотириповерхівка у Вишгороді — потребує серйозного ремонту та реконструкції (а, можливо, і знесення за Генпланом).
 

Зробити дренаж, відмостки, зливові труби, утеплення, енергозберігаючі вікна, облаштувати подвір’я, «обрізане» автостоянкою сусіднього будинку, прибрати світанкове вивантаження продуктів і запахи кухні — неповний перелік вимог людей. Після того, як вихлюпнули емоції (чому нас не запитали, чи ми хочемо магазину так близько до нас?), перейшли до конструктивної розмови: що і як можна зробити для Б. Хмельницького, 1.


Власник земельної ділянки і будівлі ознайомив присутніх з проектом, розповів, що норми дотримано, є погодження відповідних структур, а будівельні роботи за новою технологією мінімально турбуватимуть мешканців Б. Хмельницького, 1. Ресторану не буде, перший поверх нового торговельного комплексу займатиме продуктовий, другий — промтоварний магазини. Покрівля пласка, будівля — уступами, тож другий поверх розміститься ближче до проїжджої частини і не закриватиме сонця вулиці Б. Хмельницького.

Домовилися тимчасово — до виборів Президента — припинити роботи, а ще раз зустрітися 24 травня.

Володимир Лісогор, депутат округу (вул. Б. Хмельницького, 1-9): «Я — завжди із своїми виборцями».

Мирослав Могиль, Вишгородська Самооборона Майдану: «Ми — за порядок і тишу у місті».

Олександр Семенов: «Обіцяю надати редакції для оприлюднення всі необхідні матеріали щодо нової «Віти», щоби всі вишгородці побачили цей проект».

 

Вишгород

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod