СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Дайте шанс Дмитру ходити
16.05.2014

Діму Манашка, який, попри свою інвалідність, веде досить активний спосіб життя, займається громадською роботою, добре знають у Вишгороді, у районі і в області, і намагаються допомогти вирішити не тільки його проблеми, а й реалізувати його суспільно-цікаві проекти.

Завжди підтримують Діму у вирішенні нагальних питань місцеві підприємці, депутати усіх рівнів. Бо Дмитро — талановита, зацікавлена життям людина з широким кругозором, у нього чимало цікавих ідей щодо соціальної роботи, підтримки людей з особливими потребами. Сьогодні Дмитро розмірковує над тим, як надавати їм психологічну допомогу, і тісно співпрацює в цьому питанні з відділенням соціально-медичних послуг, яке працює при Вишгородському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Але сьогодні самому Дмитру Манашку потрібна допомога — щоб поновити втрачене здоров’я, треба пройти обстеження і відповідне лікування, на початковому етапі якого треба щонайменше 5 тисяч гривень.

Матеріальну допомогу у розмірі тисячі гривень виділила хлопцеві райдержадміністрація за програмою «Турбота». «Приємно було отримати мені допомогу і від депутата обласної ради Олександра Приходька, — розповідає Діма. —

Попри на те, що вже не працює головою Вишгородської райдержадміністрації, він не забуває про земляків, допомагає. Дізнавшись про мої проблеми, підтримав мене матеріально.

А ще я надзвичайно схвильований допомогою депутата обласної ради Тетяни Подашевської та начальника Київського обласного департаменту охорони здоров’я Олега Ременника — саме дякуючи їм, я мав змогу безкоштовно пройти магнітно-резонансне обстеження в обласній лікарні, за яке треба було заплатити три з половиною тисячі гривень. Кажу Тетяні Леонідівні: «Не знаю, як Вам і дякувати за вашу допомогу!»

А вона мені: «Найбільша мені вдячність — побачити тебе щасливим. Вилікуєшся, поділишся тоді своїм щастям — і це мені буде найкраща нагорода». Я мало не розплакався від такої щирості. Хочу сердечно подякувати Тетяні Леонідівні, Олегу Ісаковичу і Олександру Олексійовичу за їх небайдужість, співпереживання до чужої біди, чужих проблем».

Це і справді добре, коли є люди, завжди готові допомогти іншим.

Просимо усіх небайдужих також підтримати талановитого юнака. Дай Боже, після операції хлопець полишить інвалідний візок! З Дмитром Манашком можна зв’язатися через наш центр (Тел: (04596) 5-15-82; м. Вишгород, вул. Грушевського, 1).

 

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod