СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Збір коштів — біля пам’ятника свв. Борису і Глібу
27.03.2014

Шановні вишгородці!

Через військову агресію Російської Федерації український уряд вирішив сформувати Національну гвардію. Почалися активні військові навчання з підготовки до можливих воєних дій. Кількість охочи
залучитися до армійських лав, їх бажання захистити країну — ще раз доводить, що ми єдина дружня родина, і наша сила не стільки у військовій потужності, скільки у єдності, силі духу.


Разом з тим, є низка проблем, які саме ми з вами можемо допомогти розв’язати — хоча б частково. Тривале нехтування потребами української армії, скорочення фінансування призвели до того, що сьогодні потрібні не лише зброя, а й медикаменти, засоби особистої гігієни, технічні засоби, одяг, продовольчі та канцелярські товари тощо.


До мене як до депутата Вишгородської міської ради від імені небайдужих  мешканців міста звернулася пенсіонерка Віра Єфимівна Сичевська — із пропозицією організувати збір коштів серед населення міста Вишгорода на потреби українських військових. Адже це наші з вами найближчі люди — чоловіки, сини, батьки. Це — те невеличке, та, разом із тим, дуже важливе,  що ми можемо зробити, аби допомогти Вітчизні у ці скрутні часи.

 
За цих обставин ми — я, ВМГО «Рідне місто», ПП «Демократичний Альянс», громадська ініціатива «07300» — вважаємо за потрібне ініціювати збір коштів на підтримку наших військовослужбовців.

 

Місце збору коштів: намет біля пам’ятника Бориса і Гліба на площі Т. Шевченка у Вишгороді.

 

 
Час: четвер- п’ятниця — з 7-ї до 18-ї та субота- неділя — з 10-ї до 18-ї.

 

Дякуємо за ваше розуміння і допомогу. Давайте відроджувати могутність нашої країни разом.  І почнемо саме з Української армії.

 

Слава Україні! Героям слава!

 

Новини Вишгорода

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod