СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютУкраїнські екс-президенти звинуватили Росію в розпалюванні ворожнечі на Україні
27.02.2014
Три українських президенти — Кравчук, Кучма та Ющенко — звинуватили Росію у втручанні у внутрішні справи України. Їхню заяву оприлюднила на сторінці у Фейсбук колишній прес-секретар президента Ющенка Ірина Ванникова. Президенти закликали Росію дотримуватись міжнародних угод щодо гарантування суверенітету України.

«Одним з найбільш тривожних прогнозів розвитку подій, який почав справджуватися останніми днями, є роздмухування сепаратистських настроїв на півдні та сході України. Росія, яка весь час називала «втручанням» у внутрішні справи України спроби наших міжнародних партнерів урегулювати ситуацію політичним шляхом, зараз сама вдалася до прямого втручання у політичне життя Криму.

Ідеї представників російської Держдуми провести референдум про приєднання Криму до Росії або відповідного звернення з боку Верховної ради АРК мають бути засуджені, як заклики до повалення конституційного ладу та порушення територіальної цілісності України. Спекуляції щодо порушення прав російськомовного населення Криму, розпалювання ворожнечі між регіонами України на підставі їхньої культурної та історичної різноманітності, приниження української мови та відкрита неповага до державних символів України мають отримати належну оцінку...»


Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod