СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : "І генії кохають"
21.01.2014

На порозі відзначення 200-річчя від дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка по всій Україні проходять численні культурні заходи, концерти, лекції, виставки, присвячені життю та творчості поета. Кожен із цих заходів - індивідуальний, творчий та пізнавальний, спрямований на багатогранне розкриття особистості Тараса Шевченка.

Вишгородщина також бере участь у цьому культурно-просвітницькому марафоні. 16 січня у приміщенні Вишгородської дитячої музичної школи сумісно із Вишгородською ЗОШ №1 відбувся концерт-лекція на тему: "І генії кохають".

Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації В.Духота, начальник відділу культури, національностей та релігій О.Біляєв, учні та вчителі музичної школи, Вишгородської ЗОШ №1, ЗМІ.

Ця зустріч присвячена розкриттю теми кохання в житті великого поета, його почуттям та переживанням. Надзвичайно цікаво було дізнатися невідомі сторінки життя видатного генія, якого ми звикли сприймати через призму його визвольно-революційних думок, відкрити в ньому ту слабкість, перед якою рано чи пізно не може встояти жоден із нас, а саме - кохання.

Кохання. Це чи не найдивовижніше в світі почуття, оспіване поетами, композиторами, художниками та літераторами всіх часів та народів, скорило на своєму шляху не одне людське серце. Бентежність очікування, п'янка радість зустрічі та трепетне хвилювання знайомі чи не кожному із нас. Не є винятком і видатні люди, чия геніальна творчість стала знаковою та визначальною в історії їхнього народу, адже саме кохання є тією рушійною силою, яка пробуджує в людській душі не знані доти почуття.

У березні цього року виповнюється 200 років від того дня, коли Україна подарувала світові геніального українського поета та живописця Т.Г.Шевченка. Протягом двох століть людство не перестає вражати геніальність Кобзаря, його багатогранна спадщина. Читачі захоплюються поетичним талантом Поета. Та Шевченко був не лише талановитим поетом, а й не менш талановитим драматургом, художником, етнографом і філософом. З метою гідного відзначення у 2014 році 200-річного ювілею видатного сина українського народу Т.Г.Шевченка, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в Україні та за її межами 2014 рік проголошено Президентом України В.Ф.Януковичем Роком Тараса Шевченка, — зазначила під час зустрічі заступник голови райдержадміністрації В.Духота. — Сьогодні слова поета є провідниками, дороговказами для тих, хто творить сучасність та майбутнє нашої держави. Пізнавати Шевченка – це пізнавати історію України. Творчість видатного поета консолідує українське суспільство, об’єднує дорослих і дітей, науковців і представників робочих професій. В Україні нема людини, яка б не знала і не шанувала творчість Поета.

Слухачі мали змогу прослухати захоплюючу лекцію, перемежовану музичними композиціями у виконанні дітей на таких інструментах, як бандура, фортепіано, скрипка, гітара, а також прозвучали вокальні номери.

Можна по-різному відноситись до присутності такого почуття, як кохання в нашому житті, але чого не можна заперечувати - так це могутньої, часом непереможної його сили, здатної творити чудеса, адже - і генії кохають.


Вишгородська міська рада<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod