Заказ букетов цветов
СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПрокуратура перевірить трубопровід у Вишгороді
16.01.2014

Київська міжрайонна екологічна прокуратура перевіряє трубопровід у Вишгороді на законність. Цією трубою у Дніпро скидають стічні води.

Зранку «Київводоканал» попереджав киян про можливе погіршення якості питної води через потрапляння зливових вод із міста Вишгорода у річку Дніпро. Згідно з повідомленням, 13 листопада фахівці комунальної служби виявили факт проведення будівельних робіт поряд зі штучною водоймою, призначеною для відстоювання дощової води міста Вишгород.

Проведення цих робіт ані з "Київодоканалом", ані з Екологічною інспекцією не узгоджувалось. У підприємстві наголошують, що дощова каналізація Вишгорода не має очисних споруд, а дощові води накопичуються у штучному озері-накопичувачі, поряд з яким і проводяться зазначені роботи. Наразі ступінь забруднення, особливо бактеріологічного, перевищує усі допустимі норми. Таким чином, потрапляння значної кількості дощових вод зі зливової водойми у Дніпро може призвести до перебоїв у роботі Днпровської водонабірної станції, погіршення якості питної води у районах, які забезпечуються водою з цієї станції, та взагалі до зупинки водозабору.

Київський міжрайонний екологічний прокурор направив ряд вимог для невідкладної перевірки із залученням спеціалістів, які зможуть проконтролювати ситуацію.

Свідомо<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod