СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород: З нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка на Київщині відкрили художню виставку
16.01.2014

15 січня у приміщенні Київської ОДА відбулося відкриття Всеукраїнської художньої виставки поетичної ілюстрації «І на оновленій землі ...», присвяченої 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, яка триватиме до 20 січня.

Відомі майстри, що мають почесні звання, а також молоді художники, зокрема, члени Національної спілки художників України (НСХУ), представили відвідувачам художньої виставки поетичної ілюстрації та поціновувачам мистецтва ілюстрації, портрети поетів, героїв поем і віршів, сюжети поетичних творів, які так чи інакше пов'язані з поетичним рядком та поетичним образом творчості Кобзаря.

Під час відкриття художньої виставки голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк підкреслив, що на даний час у кожному районі області є пам’ятник або пам’ятний знак на честь Великого Кобзаря, а загальна їх кількість становить 62.

— Тарас Шевченко залишив нам у спадок найцінніше – величезну скарбницю своєї художньої та літературної творчості. Важливо, щоб у сучасному суспільстві сьогодні пам’ятали про творчість генія українського народу. Без минулого немає майбутнього, а без культури немає нації, — зазначив Анатолій Присяжнюк. – Глава держави проголосив 2014-й Роком Тараса Шевченка, тому ми вважаємо за свій громадянський обов’язок здійснити всі заходи з належного впорядкування пам’ятників та пам’ятних знаків, відкриття парків, проведення низки культурно-мистецьких, просвітницьких та туристичних заходів, присвячених славетній події.

Як повідомив начальник управління культури і туризму Ігор Подолянець, виставка буде пересувною, з метою більш ширшого ознайомлення населення з творчими роботами художників різних регіонів України.

— Сьогодні пересувні художні виставки явище рідкісне, але ми плануємо запровадити його в якості традиції, — зазначив Ігор Подолянець. — Кульмінацією виставки «І на оновленій землі ...» стане найбільше тривала її експозиція в Білоцерківському краєзнавчому музеї, де вона цьогоріч відкриється 6 лютого та працюватиме до кінця місяця.

Газета "Вишгород"<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod