СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Вода: ЕКОНОМваріант + якість
15.01.2014

Новий рік у Вишгороді розпочався з добрих справ, які міське комунальне підприємство «Водоканал» вважає своєю буденною роботою. На Гористому встановлено нову свердловину.

До цього стара свердловина потужністю 17 куб м/год обслуговувала усього два житлові будинки, вода застоювалась, тому що свердловину не використовували повністю.
Нова свердловина (5 куб м/год) адаптована на невелику кількість споживачів. Встановив її на глибині 86 м (Сеноманський горизонт) науково-впроваджувальний центр Волинська еколого-гідрогеологічна партія. За державні кошти та за сприяння Вишгородського міського голови Віктора Решетняка.

Як повідомив нам керівник ВМКП «Водоканал» Георгій Чебан, воду з нової свердловини на якість уже перевірили. Вона відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10. Характеристики води: загальна жорсткість — 3,5 мг-екв/дм3, сульфати — 5,3 мг/дм3, залізо — 0,7 мг/дм3, сухий залишок — 563 мг/дм3. Спеціалісти стверджують, фільтри для такої води — не потрібні.

Як і весь водогін міста, якість води щотижня перевіряє Вишгородський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ ДСЕСУ». Міські водопостачальники кажуть: вишгородська вода — набагато краща, ніж у столиці, бо вона — артезіанська і постачається з двох горизонтів — Юрського і Сеноманського.
Стару свердловину на Гористому залишено для розвитку території.

Новини Вишгорода<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod