СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгородщина активно працює над реалізацією завдань і доручень Президента України
08.01.2014

Вишгородщина активно працює над реалізацією завдань і доручень Президента України, спрямованих на створення належних умов проживання в усіх населених пунктах району. Забезпечується втілення ініціатив Президента України у рамках реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Про проект «Київщина без окраїн», газифікацію, житлову забудову, реконструкцію дорожнього покриття, інвестиційні надходження, створення нових робочих місць, надходження до бюджету та рівень доходів, обсяги реалізованих послуг, соціальні проекти, стан медичної, культурної й спортивної сфери, плани та перспективи на майбутнє Вишгородщини розповідає голова Вишгородської райдержадміністрації Олександр ПРИХОДЬКО.

«Київщина без окраїн»

Проект «Київщина без окраїн» спрямований, насамперед, на розбудову інфраструктури та розвиток віддалених населених пунктів з метою перетворення Київщини на територію економічного зростання та інтенсивного розвитку соціальної сфери. Наші дії спрямовані на вирівнювання соціально-економічного розвитку району, зокрема, віддалених населених пунктів.

З цією метою продовжується їх газифікація. У жовтні цього року введено в експлуатацію газопровід середнього тиску довжиною 4,26 км у с. Лісовичі Литвинівської сільської ради, що дасть можливість газифікувати біля 100 будинків села.

Усього протягом 9 місяців 2013 року в районі побудовано 0,483 км газопроводів високого тиску, 6,144 км газопроводів середнього тиску, 0,13 км низького тиску, 8,492 км дворових вводів та 12,297 км інших мереж, а також підключено 491 квартиру.


Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod