СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : В районных управлениях и службах есть ''смотрящие''?
24.12.2013

На 31-й сессии Вышгородского райсовета было жарко...
Рассмотрев целый ряд вопросов, депутаты (в рамках рассмотрения вопроса "Про взаємодію управління Держземагенства у Вишгородському районі з місцевими радами...") приготовились принять во внимание информацию от начальника этого агентства Д. Фурмана. Однако, из-за его отсутствия по причине болезни, на трибуну сессии был приглашен его заместитель В. Попович, на которого обрушился, буквально, град вопросов. 
Тон задал В. Куляев поинтересовавшийся (цитирую):
"... чому в управлінні земельних ресурсів знаходяться люди, що вирішують всі питання, які не мають відношення до земельного управління, (так звані "смотрящі"), а саме: "Сергій-калькулятор" та інші, і чому на це не реагують правоохоронні органи, голова ради та голова адміністрації... Чи доповідають про це районні керівники своїм безпосереднім керівникам обласного рівня? Бо всі ці дії призводять до майданів і до повної недовіри владі.
Чому питання пов'язані з витягами, висновками управлінням земельних ресурсів вирішуються виключно за гроші? І чи володіє керівництво району з правоохоронними структурами інформацією про те, що весь район поділений на зони, з урахуванням привабливості, згідно яких і встановлені тарифи, які часом доходять до безглуздя?"
Далее депутат (напомним - председатель постоянной комиссии райсовета по вопросам законности, правопорядка, борьбы с организованной преступностью и коррупцией) заметил, что практика поборов существует не только в земельном управлении, но и в регистрационной и других службах района. Все это, на его взгляд, блокирует решение социальных вопросов и рождает недовольство жителей сел района.
В конце уже, по сути, своего выступления с места В. Куляев обратился к руководителям постоянно проживающим в районе с вопросом о том, почему они не реагируют на такие вещи и не помогают своим избирателям: "Адже всі ці горе-керівники наб'ють грошима кишені і переїдуть в інший район чи місто, а вам тут жити, зустрічатися з людьми і дивитися їм у вічі. Я прошу навести лад у роботі земельного управління, дати правову оцінку всім "смотрящім", бо буде лихо..." На что докладчик ответил, что никаких смотрящих в управлении нет.

Рідне місто Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod