СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПро забезпечення святкового ілюмінаційного оформлення будівель, територій, прилеглих до центральних вулиць і площ м. Вишгорода
16.12.2013

З метою забезпечення належної організації святкового відпочинку мешканців і гостей міста в період Новорічних та Різдвяних свят у 2013-2014 роках, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Здійснити заходи щодо святкового ілюмінаційного оформлення будівель та територій на вулицях Набережній, Ю. Кургузова, Н. Шолуденка та Дніпровській, проспектах Т. Шевченка, І. Мазепи та площі Т. Шевченка у Вишгороді в термін до 18 грудня 2013 року.

2. Зобов’язати керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, а також суб’єктів підприємницької діяльності, що знаходяться на вулицях Набережній, Ю. Кургузова, Н. Шолуденка та Дніпровській, проспектах Т. Шевченка, І. Мазепи та площі Т. Шевченка, забезпечити оформлення фасадів, дахів, входів, вивісок, вітрин, балконів, вікон святковою ілюмінацією із застосуванням сучасних матеріалів і технологій — з максимальним дотриманням правил безпеки у термін до 18 грудня 2013 року.

3. Повідомити керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, а також суб’єктів підприємницької діяльності, що знаходяться на вулицях Набережній, Ю. Кургузова, Н. Шолуденка та Дніпровській, проспектах Т. Шевченка, І. Мазепи та площі Т. Шевченка, що за порушення правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.152 КУпАП.

4. Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Вишгородської міської ради Сакевич Н.В. провести оплату за святкове ілюмінаційне оформлення зовнішніх опор освітлення центральних вулиць, проспектів та площі міста і міської ялинки згідно з
вимогами чинного законодавства України.

5. Директору Комунального підприємства житлового і комунального господарства Вишгородської міської ради Шененку М.П. забезпечити необхідні заходи щодо підготовки міської ялинки та святкового ілюмінаційного оформлення центральних вулиць і площ м. Вишгорода у термін до 18 грудня 2013 року.

6. Начальнику РВГУ МВС України у Київській області Паланичку Л.Є. забезпечити громадський порядок під час проведення масових заходів.

7. Начальнику РВГУ МВС України у Київській області Паланичку Л.Є. забезпечити охорону міської ялинки з 18 грудня 2013 року до 21 січня 2014 року.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Ростовцева О.М.

Міський голова В. РЕШЕТНЯК

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod