СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Незаконно привезене «замовлення» власника приватного літака вилучено співробітниками Київської митниці Міндоходів
26.11.2013

Гість з Великої Британії намагався незаконно перевезти контролер палива  на замовлення власника приватного літака.
В аеропорту «Бориспіль» під час проходження митного контролю, громадянин Великої Британії,  який прилетів до України з Туреччини, для проходження митного контролю обрав «зелений коридор». Своїми діями пасажир заявив, що
 переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України. 

Але  під  час проведення вибіркового митного контролю багажу та після проведення опитування, у громадянина виявлено контролер палива в зборі до основного турбінного двигуна вартістю близько 27 тис. доларів США (212 тис. грн.).  Виявлений предмет знаходився в картонній коробці виробника, без ознак приховування. Всі супровідні документи на контролер палива були у наявності.
На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянин Великої Британії  не мав, з приводу декларування переміщуваних ним товарів до інспекторів митниці не звертався.
Працівниками Київської митниці Міндоходів складено протокол про порушення митних правил, контролер палива вилучено до винесення рішення судом у справі.
Вишгородська міська рада<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod