СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Бюджетні платежі району
26.11.2013

Під  керівництвом голови райдержадміністрації Приходька О.О. за участю заступника голови райдержадміністрації Овчиннікової Т.Г., начальника управління фінансів Єреми Т.М., оперуповноваженого Вишгородського МРВ ГУ СБУ у м.Києві та Київській області Дегтяренка Ю.В. відбулися виїзні наради  міжвідомчої  робочої групи з проведення перевірок відповідності вимогам чинного законодавства  в частині повноти і своєчасності сплати орендарями землі обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів  в Нижчедубечанській  та Вищедубечанській сільських  радах.

Розглянуто причини невиконання закріплених доходів  вищеназваних сільських бюджетів за  січень-жовтень звітного року,  проведено роботу з землекористувачами, які мають заборгованість зі сплати орендної плати за землю по Нижчедубечанській  сільській раді: ТОВ «Ірпіньнафтопродукт», ТОВ «Олми» та ПП Кондратюк, який   з невідомих причин зволікає з  переоформленням договору оренди по оновленій нормативній грошовій оцінці землі.

У Вищій Дубечні  відбулась зустріч з керівниками баз відпочинку, які розташовані  на території сільської ради та мають недоліки в оформленні документів щодо права на землекористування.
Робота  з сільськими радами  продовжується.

Вишгородська міська  рада 

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod