СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : До 80-х роковин голодомору
25.11.2013

 

Цього року Україна відзначає 80-ту річницю однієї з найжахливіших трагедій 20 століття-Голодомору як геноциду українського народу. Вшанування жертв Голодомору та політичних репресій того страшного часу проходять наразі по всій Україні та в світі, не став вийнятком і Вишгород. 21 листопада в актовій залі Вишгородської ДМШ відбувся концерт – реквієм за участі учнів технічного ліцею НТУ України " КПІ" Вишгородської Міськради і викладачів та учнів Дитячої музичної школи м. Вишгород. Документальні матеріали та літературні композиції лекції в поєднанні з музичним супроводом вкотре донесли до присутніх весь трагізм та масштабність Голодомору 1932-1933 рр.

У виконанні викладачів школи Хром як Х.Ю, Барзіон Ю.С., Бези І.Ф, ансамбля скрипалів «Партіта»  під керівництвом Кошелюк Н.Р., та учнів музичної школи Сакун Марії, Солошенко Марії На заході прозвучала класична, вокальна та народна музика. 

Останнім часом відкрилося чимало деталей тієї страшної події, іще більше-залишилося за кадром. Наш обов'язок як свідомого покоління - пам'ятати і шанувати мільйонні жертви та безневинно загублені життя...

Вишгородська міська рада

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod