СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютСвято юних талантів Вишгородщини
22.11.2013

У рамках Року дитячої творчості, що триває в Україні, на виконання соціальних ініціатив Президента "Діти — майбутнє України" та з нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини 20 листопада у районному Будинку культури «Енергетик» відбулось районне свято юних талантів Вишгородщини "Країна творчості".
Цей святковий захід представляє собою своєрідний звіт — це і виставки робіт юних митців, і концертні програми художніх колективів.
Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації В.Духота, представники районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники Будинку культури, Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», Вишгородського міського центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді «Джерело», представники громадських організацій, громадські діячі, дитячі художні колективи, вчителі, учні шкіл, ЗМІ.
З вітальними словами до присутніх звернулась заступник голови райдержадміністрації В.Духота, яка зазначила, що творчість, самореалізація, визнання — те, чого прагнуть юні і талановиті, амбітні і активні особистості. Втілити в життя свої творчі здібності діти мають змогу в творчих об'єднаннях і закладах. Такі заклади у Вишгородському районі: центри творчості, школи мистецтв та музичні школи, Будинки культури, які успішно діють і розвиваються.
— В дітях необхідно розвивати творчі здібності, створювати умови для їх духовного, культурного та фізичного розвитку. Всі діти мають талант, їм необхідно лише допомогти розкритися, творчо мислити, підвищити розуміння необхідності здобуття знань, сприяти дитячій самореалізації.


На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» районна влада докладає максимум зусиль щодо збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів.

І маємо значні результати — у районі активно діють такі творчі позашкільні заклади, «Дивосвіт» і «Джерело», які постійно ініціюють та реалізовують нові творчі проекти. Сьогоднішнє свято — це один з їх проектів, — підкреслила В.Духота.
Під час заходу грамотами та подарунками відзначені творчі колективи та їх керівники.
Святковий концерт відбувся за участі художніх колективів «Дивосвіту», «Джерела» та «Енергетика». Серед виступаючих — хореографічні студії "Ліберті" та "Пролісок", вокальні студії "Візерунок", "Соло" та «Астерія», танцювальний ансамбль «Мозаїка», барабанщиці та сопілкарі зразкового ансамблю "Рум'янок", бальна студія «Артіс», хореографічний ансамбль «Пролісок», ансамбль скрипалів «Партіта»; на вернісажі представили свої роботи мистецькі студії "Орнамент", "Чарівні кольори" та інші.<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod