СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Земля — міська скарбниця
01.11.2013

XXVI сесія Вишгородської міської ради шостого скликання, на яку 29 жовтня зібралися 32 обранці міської громади, розглянула 66 питань за три з половиною години.
Одностайно підтримали звернення, що зачитав депутат Олександр Семенов,  — до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України щодо підтримки угоди про Асоціацію, прийняття євроінтеграційних законів, впровадження реформ.
Про внесення змін та доповнень до рішення Вишгородської міської ради від 16.11.2010 р. про структуру виконавчих органів ради та загальну чисельність апарату виконавчого комітету доповіла керуюча справами Ольга Васюк. 
«Ідемо до міста обласного значення», — підкреслив Вишгородський міський голова Віктор Решетняк. Отже, вводиться посада спеціаліста І категорії — за законодавством, з 01.08.2013 року у міськраді має бути архівний відділ. А з 1 січня 2014 року, коли відповідне рішення міськради набере чинності, у відділі містобудування та архітектури виконавчого комітету міськради — начальник і два спеціалісти.
Затверджено й Положення про відділ містобудування та архітектури — з редакційними правками постійної комісії міськради. Відповідно до ст. 14 Закону України «Про архітектурну діяльність», начальник відділу за посадою є головним архітектором міста Вишгорода. Його призначать за результатами конкурсу, у якому можуть брати участь особи, що мають вищу архітектурну освіту та стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.
План діяльності міськради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік доповнено пунктом 18 — про архітектурну діяльність у місті Вишгороді.
Заступник міського голови Олексій Данчин пояснив, що повноваження відділу не перетинаються з повноваженнями комунального підприємства з цих питань, і запропонував усім зацікавленим особам, і перш за все — депутатам міської ради, взяти активну участь у розробці проекту рішення «Про архітектурну діяльність у м. Вишгороді», який, за задумом міського голови, має стати основним документом, що регулюватиме будівництво у нашому місті.
Депутати затвердили доходи і видатки міського бюджету за 6 місяців 2013 року, рішення виконкому та розпорядження міського голови щодо змін до кошторисів загального та спеціального фондів. За підсумками 9 місяців 2013 року та очікуваних доходів внесли зміни до вишгородського міського бюджету на 2013 рік, а також встановили надбавки та премії першому заступнику міського голови (проекти рішень роз’яснювала начальник фінансово-бухгалтерського відділу Наталія Сакевич).

З наступних трьох питань доповідав заступник міського голови Олександр Ростовцев. Депутати погодили на 5 років місце розташування тимчасової споруди для центру надання правової допомоги та правової освіти населення — на пл. Т. Шевченка, 2, біля адміністративної будівлі «Укртелекому» у м. Вишгороді. Ухвалили безоплатно прийняти від ТОВ «Фірма «Ніка ЛТД» на баланс міськради та передати на баланс ВРКП «Вишгородтепломережа» (в експлуатацію) обладнання для опалення, а також проголосували за прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода — для подальшої передачі на баланс і в обслуговування КПЖ і КГ — будівлі гуртожитку на просп. Т. Шевченка, 6 та зовнішніх мереж електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення для обслуговування будівлі. До складу комісії із 16 осіб, яка має визначити технічний стан об’єкта, на пропозицію депутатів включили також директора районного «Комунальника» Олександра Мартиненка та депутата Володимира Шелеста.

Засідання ХХVI сесії стало (за влучним висловом Віктора Решетняка) своєрідним бенефісом заступника міського голови Олексія Данчина — крім вищезазначених двох питань, він доповів іще з 55-ти — земельних.
Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod