СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Під бойовими прапорами
01.11.2013

Шановні вишгородці! В історії та у нашій пам’яті навічно викарбувано подвиг визволителів рідної землі. Україна пройшла через Другу світову та Велику Вітчизняну війну — кожна родина втратила своїх близьких та рідних.
У понеділок, 4 листопада, о 13:00 у БК «Енергетик» (м. Вишгород, просп. І. Мазепи, 9) відзначатиметься річниця визволення Вишгорода, Києва та України.

Броварський район передає Вишгородському символ Всеукраїнської Естафети Пам’яті — бойовий прапор 136 СД І УФ, а Димер – капсулу Пам’яті (гільзу від снаряду із землею усіх населених пунктів Вишгородщини). Копію бойового прапора 167 СД, що визволяла Вишгород, передадуть на зберігання міській раді ветеранів.

Схилімо голови у пам’ять про полеглих на полях борні, вклонимось ветеранам!

Вишгородський міський голова Віктор РЕШЕТНЯК,
міська рада, міськвиконком, редакція газети «Вишгород»
 1 листопада о 10:00 у Національному музеї «Битва за Київ у 1943 році» на ХХ зльоті міжнародного союзу громадських об’єднань міст-героїв країн СНД представники 13 міст-героїв України, Росії та Білорусі як найціннішу святиню прийняли капсули із землею Лютізького плацдарму.

5 листопада о 12:00 на території Національного музею-пам’ятника «Битва за Київ у 1943 році» (с. Нові Петрівці) — мітинг-реквієм з участю ветеранів і адміністрації області.

8 листопада капсулу Пам’яті буде передано територіальній громаді с. Козаровичі, а бойовий прапор 136 СД — Києво-Святошинському району.<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod