СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Затвердили межі виборчих дільниць
18.10.2013

За рішення про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг, про пріоритет на розміщення рекламних засобів у місті (готував заступник міського голови Олександр Ростовцев) члени міськвиконкому проголосували після зауваження міського голови про те, що реклама має бути більш сучасною, зокрема — світловою, як у Європі. Віктор Решетняк також запропонував надавати пріоритет соціальній рекламі та звернув увагу заступників на освітлення вулиць міста та церков.

Дозвіл ТОВ «Ванда» на видалення семи дерев (вул. Н.Шолуденка — пров. Квітковий) надали після ознайомлення з актом обстеження зелених насаджень, з умовою — лише після сплати відновної вартості зелених насаджень.

Про 11 міських виборчих дільниць інформувала керуючий справами виконавчого комітету міськради Ольга Васюк. Здаються в експлуатацію багатоповерхівки, зростає кількість мешканців міста. Відповідно, необхідно вносити зміни до існуючого переліку виборчих дільниць.

Тож міськвиконком затвердив подання до Київської окружної виборчої комісії щодо меж звичайних виборчих дільниць, утворених на постійній основі у м. Вишгороді (рішення має бути оприлюднено на сайті Вишгородської міської ради та у наступному номері газети «Вишгород»).

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod