СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : Кращий подарунок — книга
18.10.2013

Цей навчальний заклад має високопрофесійну російську кафедру, російські класи та плідно співпрацює з «Росзарубежцентром». Учні «Інтелекту» не раз перемагали у конкурсах «Я знаю», їздили до Ялти, Золотим кільцем Росії. Завдяки ГО «Русская школа» вже не перший рік беруть участь у зльотах пошукових загонів «Партизанська слава у Криму».

Про все це розповіла директор «Інтелекту». Інна Шубко поділилася враженнями від походів Кримом, а учні 11-Б класу Ігор Бобошко та Юрій Мазур-Федорчук продемонстрували слайд-шоу: присутні наче побували в горах, вдихнули запах степових трав, поділилися окрайцем хліба на привалі та відчули командний дух і дружню підтримку старшокласників і вчителів.

Методист методичного кабінету відділу освіти Вишгородської РДА Тетяна Шушвал, завідувач відділу обслуговування центральної районної бібліотеки Галина Дмитренко та головний редактор журналу «Русская словесность в школах Украины», редактор журналу «Русская школа» (де я знайшла чимало цікавого з України!), один із укладачів навчальної програми «Російська мова», автор підручника з російської мови для 5 класу Володимир Корсаков, а також вчителі обговорили особливості викладання російської мови як другої іноземної у 5-му класі.

До речі, інтернетна стрічка новин ГО «Русская школа» запрошує взяти участь у конкурсі та виграти книгу, поїздку на Чорне море тощо. А для вчителів проводить суперцікаву «Школу на канікулах» і безкоштовно надсилає електронну версію підручника російської мови для 5 класу ( ukr_rusloves@mail.ru).

Було що розказати й учням. Школярі 6-Б, 7-А та 10-Б класів розповіли про книгу, прочитали вірші (літературний монтаж за сценарієм класного керівника 6-Б Віри Василенко) та обернули конференцію на справжню літературну вітальню, кожен учасник якої отримав ще й подарунок: «Росзарубежцентр» передав бібліотекам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів району 600 примірників книги «Сказки русских писателей» (Пушкіна, Аксакова, Єршова, Маміна-Сибіряка), виданої за проектом Фонду «Русский мир», Представництва «Россотрудничества в Украине», ГО «Центр національних культур».

Вишгород
 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod