СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород : «…Навчила людяності, праці і добра»
17.10.2013

Привітали її з ювілеєм гості з усього району, серед яких і чимало колишніх учнів. Керівник громадської приймальні Партії регіонів Марія Дем’янчук вручила ювілярці вітання і подарунки від голови райдержадміністрації Олександра Приходька та голови районної ради Олександра Носаля. Депутат обласної ради, директор Вишгородської гімназії «Інтелект» Інна Шубко вітала Марію Миронівну і від себе особисто, і від її колишньої учениці Надії Кисляк, котра пішла стежиною свого педагога і в гімназії «Інтелект» працює заступником директора з виховної роботи.

Учениця Марії Мирофанівни Ольга Малашенко – головний лікар Димерської районної лікарні – привітала улюблену вчительку разом із донькою Галиною та онукою Марійкою і спеціально до ювілею випекла чудовий торт у вигляді розкритої книги. Особливе хвилювання викликали у ювілярки віршовані рядки Галини: «Життя своє малечі присвятила, і окрім літер, прикладів, письма, всіх вишивати хрестиком навчила, навчила людяності, праці і добра!»

Дякували за більш як піввікову працю (у Марії Миронівни лише один запис у трудовій книжці!) ювілярці депутат районної ради Анатолій Рутян, виконуюча обов’язки сільського голови Тетяна Антоненко, завідуюча відділом соціально-побутової адаптації Вишгородського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Галина Макаренко, сусіди, односельці.

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod