СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютНа Київщині відбувся міжнародний ярмарок
16.10.2013

За участю українських та грецьких виробників сільськогосподарської продукції на оптовому ринку “Столичний” відбулося відкриття І-го Міжнародного ярмарку-фестивалю “Дари Київщини”.

Як повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, завдяки реалізації економічних реформ Президента України, область сьогодні займає одне з перших місць серед регіонів за рівнем соціально-економічному розвитку, а також є лідером із залучення інвестицій.

- Зусилля влади спрямовані на створення сприятливого інвестиційного клімату, що дає можливість зміцнити міжрегіональне та міжнародне співробітництво, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Ми зацікавлені у розширення інвестиційної привабливості регіону, а також у налагоджені плідної співпраці з широкими колами представників бізнесу та інвесторів, адже лише порозуміння між владою та бізнесом дозволить нам відновити та розбудувати потужний сектор економіки.

Також голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк наголосив, що проведення таких ярмарків стане традиційним на Київщині.

- Ми хочемо зробити проведення подібних ярмарків на Київщині альтернативою до “Сорочинської ярмарки”, - повідомив Анатолій Присяжнюк. - Сьогодні одне з пріоритетних завдань влади полягає у створенні зручних умов купівлі-продажу для товаровиробників та споживачів.

В цілому захід відвідали понад 6 тисяч людей з міста Києва та області, які були позитивно вражені організацією фестивалю, проведеними конкурсами та безперечно цінами, які були представлені виробниками.

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod