СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород:Димерські колеса - 2018
13.11.2018

Аматорські велоперегони «Димерські колеса-2018» — відбулись! З погодою, як під замовлення, після 3-річної паузи «Димерські колеса» повернулися в Димер і трішки розворушили частину засинаючого від нудьги населення.

Особливо тих, хто брав участь. Після «Димерських коліс-2015» ми (організатори — прим.), розбалувані величезною кількістю учасників, нині побачили зворотню картину — охочих зголосилося небагато, але тим не менш свято видалось приємним, активним, азартним та інтригуючим.

У групі молодших учасників трійку призерів склали Тимур Мошенець (бронза), Іван Мурзін (срібло) та Ярослав Андрюкович (золото); у середній групі — Любов Коптенко (3-тє місце), Денис Поліщук (2-ге місце), Владислав Кучерявий (1-е місце); у старшій групі, де інтрига тривала до фінішної прямої, бронзу взяв Руслан Рутковський, срібло — Олексій Тищенко, золото — Юрій Мельник.

Усі призери велоперегонів, окрім медалей, отримали грошові призи, дипломи, фірмові кепки. У цьому та й у інших починаннях і заходах допомогли: юридична фірма «Імператив Плюс» та Олександр Лупейко; «Класний клуб» (Тетяна Спевак, Ірина Реміш); Юрій Калініченко, Денис Дутко, Юрій Майсюра, Вікторія Хорунжа, Ольга Грищенко, Микола Ковтуненко; «T4U» та «Spacex» (Даша та Євген Чепкови); «HL studio» (Олексій Матвійчук).

Долучайтесь до нас та наших заходів!

Вишгород

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod