СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород:ХрамРівноапостольного князя Володимира святкує 15-річний ювілей
30.09.2016

 З цієї нагоди у неділю, 25-го вересня, у храмі відбулася святкова літургія з чином подячного молебня. На запрошення настоятеля храму протоієрея Богдана Николинадо соборної молитви долучились священики Вишгородського благочиння.

На урочистій частині отець Богдан — за особистий внесок у розвиток церковної громади, участь у спорудженні храму Рівноапостольного князя Володимира, розбудові Української православної церкви та з нагоди 15-річчя від закладення наріжного каменя храму — відзначив прихожан, жертводавців і меценатів церковними іменними грамотами та подяками.

Голова Вишгородської райдержадміністрації Олександр Горган, що взяв участь у святкуванні, подякував настоятелю та прихожанам храму за їх жертовну працю у розбудові Української церкви, наголосив, що сила держави — у моралі суспільства і сьогодні дуже важливо впливати на духовний розвиток суспільства.  

Прихожани храму, а серед них багато тих, хто створював церковну громаду, від перших днів брав участь у будівництві храму, громадський діяч Микола Юречко та депутат Вишгородської міської ради Валентина Парчук, депутат Київської обласної ради Андрій Пещерін відзначали сподвижницьку працю настоятеля храму отця Богдана у зміцненні церковної громади і Церкви, бажали йому многая літа.

Вітали цього дня отця Богдана та його дружину, матушку Марію, і з ювілеєм подружнього життя — ось уже 20 років вони рука об руку йдуть життєвою стежкою і служать Богу.

По завершенні офіційної частининастоятель храму відслужив заупокійну літію за всіх спочилих жертводавців, прихожан церкви, українських воїнів.

Учні недільної школи та хор храму порадували цього дня учасників свята чудовим концертом на подвір’ї храму.Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod