СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПо Вишгороду — 2 грн
07.07.2016

Останнім часом у вишгородського перевізника сталися адміністративні зміни — вже інша людина курує вишгородський напрямок. «На прощання» відповідальна особа із 01.06.2016 р. від імені адміністрації ТОВ «Атасс» ввела нові розцінки — 3 грн по Вишгороду.
Водії розгубилися, а пасажири запротестували. Самі судіть: вранці до «Карату» чи Димерської траси — 2 грн, увечері — вже 3. І це при тому, що квитки водії мають лише одним номіналом — за 7 грн, а у вказаному напрямку курсують, якщо є пасажири з Києва чи від стадіону (а люди на «Дідовиці», між тим, чекають).

Міська рада тримає руку на автотранспортному пульсі нашого рідного міста.

Попередні домовленості — поновлено, а відтак по місту Вишгороду проїзд коштує 2 грн — і в автобусі № 397, і у внутрішньоміській «одиничці».

Інформуємо вишгородців, що на тендер перевізників на маршруті № 1 (вул. Київська — Санна траса) не зголосилося жодне автопідприємство, тому буде підписано договір із фірмою, яка на даний момент обслуговує цей маршрут. Пропозиції (зокрема, і міського голови Олексія Момота) щодо розробки нового внутрішньоміського маршруту — із дачних масивів на Лівому березі до військової частини за трасою «Київ-Овруч» — у стадії розгляду. Проект буде втілено у життя, вірогідно, наступного року.Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod