СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютУправляюча компанія» обслуговуватиме будинки, «Благоустрій-Вишгород» — територію міста
06.05.2016

 Рішенням Вишгородської міської ради від 28.04.2016 року № 10/2 «Про реорганізацію КП ЖКГ» шляхом виділу утворено ще два підприємства: КП «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради та КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради. В подальшому обслуговуванням будинків буде займатись КП «Управляюча компанія», а благоустроєм міста, зовнішнім освітленням, дощовою каналізацією — КП «Благоустрій-Вишгород». Обидва новостворені підприємства — на 100% комунальні.

Чутки про ліквідацію ЖЕКу, м’яко кажучи, неправдиві. Відбулась реорганізація та перерозподіл функціональних обов’язків. Тепер міський ЖЕК (КП ЖКГ ВМР) матиме назву КП «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради. До речі, саме вона і стала правонаступником всіх прав і обов’язків у частині надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території. Жодної приватної компанії до утворення підприємства «КП УК ВМР» не залучено, підприємство повністю комунальне та підпорядковане Вишгородській міській раді та виконкому.

Шановні вишгородці! Співвласники, що не створили ОСББ до 01.07.2016 року, матимуть таку нагоду в будь-який час і після зазначеної дати. Після 01.07.2016 р. нічого не зміниться: ваші будинки і надалі обслуговуватимуться комунальним підприємством, тепер уже з іншою назвою, — за затвердженими для КП ЖКГ тарифами.Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod