СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород:Нові перемоги – нові вершини
29.04.2016

 Під таким девізом, у рамках проекту «Безхмарне небо для дітей», 22 квітня у актовій залі Київського технікуму готельного господарства проходив VIII Міжнародний  благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна». Тут презентували свої творчі досягнення і вихованці ансамблю хорового співу «Домісолька» Вишгородського міського Центру творчості «Джерело». І в підсумку – стали переможцями та володарями призових місць. 

Організатори (Міністерство культури України, Київський університет туризму, економіки і права та Київський технікум готельного господарства; Асоціація фольклорних фестивалів, туристичний оператор «Алітас-тур» та ін.) створили здоровий дух змагань між художніми колективами і обдарованими особистостями. І не випадково наша «Домісолька» (керівник – Ганна Покровська) показала себе пречудово: стала лауреатом 1-ої премії у номінації «естрадний вокал» 
(1 категорія, 7-9 років). 

Кращими були джерелята і в сольних виступах: Уляна Красковська (5 років) підкорила всіх членів журі і виборола 1-ше місце; Марта Горбаченко і Даринка Кумко – 2-гі місця у своїх вікових категоріях, Артем і Аріанна Ніколини – 3-тє місце. Усі вони отримали дипломи та медалі, а старша група колективу – Диплом і Кубок фестивалю.
Задоволені успіхами, діти давали журналістам телеканалу «ТРК Київ» інтерв’ю, брали участь у майстер-класі, бажаючі записувались на відпочинок за кордон. 

А за день на «Домісольку» чекала сцена Всеукраїнського телевізійного фестивалю мистецтв «Зіркафест. Моя Україна» і оцінювання поважним журі – відомими викладачами Київського державного вищого музичного училища ім. Глієра та фахівцями естрадно-циркового мистецтва. І знову – перемога! 1-ше місце серед учасників 5-6 років, 2-ге – серед учасників 7-9 років. 

1-ше місце, медалі і Кубки вибороли солістки Крістіна Бондаренко та Марта Горбаченко, 2-ге місце – Дарина Кумко.
 
У підсумку діти отримали 19 медалей! А як заохочувальні призи – сертифікат на поїздку до парку «Київська Русь» (на 25 осіб) та фішки на безкоштовні ігри в торговельно-розважальному центрі «Dream Town». Ганну Покровську, під керівництвом якої вихованці впевнено прийшли до перемог, директор телепроекту Лариса Редько відзначила подякою за вагомий внесок у створення духовних цінностей підростаючого покоління та активну професійну діяльність на ниві відродження і розвитку національної культури.

 


Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod