СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород;Про звернення до Президента України, Генеральної прокуратури України, Київської обласної ради
26.04.2016

Керуючись Коституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до Президента України — Гаранта Конституції з проханням взяти під особистий контроль справу Момота О. В. та забезпечити беззаперечне дотримання захисту прав людини.

2. До Генеральної прокуратури України направити дане рішення з проханням щодо забезпечення неупередженого, об’єктивного та всебічного проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні № 420161100000000209 від 09.04.2016 року за підозрою Вишгородського міського голови Момота О. В. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 368 КК України та неухильного дотримання норм законодавства (ч. 2 ст. 216 та ч. 5 ст. 36 КПК України), стосовно розгляду цієї справи Національним Антикорупційним Бюро, а також щодо зміни запобіжного заходу Момоту О. В. на не пов’язаний з триманням під вартою.

3. Звернутися до Київської обласної ради щодо ініціювання скликання позачергової сесії для розгляду питання щодо інформування прокурором Київської області депутатів Київської обласної ради про свою роботу, в тому числі по справі Момота О.В., та за результатами такого інформування прийняти відповідні рішення.


4. Направити дане рішення до вказаних адресатів.


5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Комісію з питань законності, депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету Вишгородської міської ради Київської області та заступника міського голови з питань діяльності її виконавчих органів Іванова Т.С.

 
Вишгород

 

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod