СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород:Лікувалися майже 200 тисяч «чорнобильців»
21.04.2016

 Усього у столичному регіоні на обліку в лікувально-профілактичних закладах перебуває 622 204 осіб, які зазнали впливу радіації внаслідок аварії на ЧАЕС, зокрема — 503 575 дорослих і 118 629 дітей до 18 років. Мінімізація медичних наслідків Чорнобильської катастрофи та підвищення ефективності медичної допомоги постраждалим від радіаційного впливу не лише зберігають актуальність, а й залишаються пріоритетними на найближчі роки.

У Київській області — 38 спеціалізованих медичних закладів, де обстеження, повний курс лікування та реабілітації лише за І квартал ц. р. пройшли 198 047 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. У стаціонарі КЗ КОР «Київська обласна лікарня № 2» (кардіологічне, терапевтичне, гастроентерологічне, ендокринологічне, урологічне, ЛОР, гінекологічне, хірургічне відділення та відділення інтенсивної терапії) — 200 ліжок. Прийом по 22 лікарських спеціальностях ведеться у поліклінічному відділенні, розрахованому на 850 відвідувань у зміну.

Спеціалісти обласних лікувальних закладів надають практичну допомогу медичним працівникам районів, проводять на сільських дільницях виїзні консультативні прийоми — для виявлення хворих, які потребують спеціального обстеження та лікування.


Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod