СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород:Тячівська об’єднана громада отримала грант на створення стратегії розвитку до 2025 року
30.03.2016

Розроблятиме документ Агентство місцевого розвитку «Європоліс» (м. Ужгород). Фінансову ж підтримку надає Міжнародний Фонд «Відродження» в рамках проектної програми «Стратегічні плани для об’єднаних територіальних громад».

Як відомо, ОТГ може скористатись підтримкою Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на розвиток інфраструктури за наявності у неї стратегічного плану розвитку. У Тячівській об’єднаній громаді процес стратегічного планування розпочався ще у 2014 році —у рамках Проекту «Місцевий економічний розвиток міст України», який реалізовувала Асоціація міст України за підтримки Федерації Канадських муніципалітетів. Це дало можливість у грудні 2015 року на сесії уже новоствореної Тячівської ОТГ затвердити «Стратегію інтегрованого розвитку міста Тячів та сіл Тячівської об’єднаної громади до 2020 року».

Однак з метою створити більш довготермінову стратегію, покращити планувальні заходи з розвитку сільських територій новоствореної громади, Тячівська міська рада вирішила подати заявку щодо фінансової підтримки на конкурс Фонду «Відродження» у співпраці з Агентством місцевого розвитку «Європоліс».

Грантодавець схвалив 11 проектів (із 79 поданих в Україні).  Зокрема, вирішено профінансувати і створення стратегії для Тячівської ОТГ.

Проект має бути завершений уже в грудні 2016 року, а його загальний бюджет складає 225 тис. Грн, з очікуваним фінансуванням від Міжнародного Фонду «Відродження» у 182 тис. грн. Наразі уже сформована команда експертів проекту і розпочався збір даних для інформаційного аналізу ресурсного потенціалу Тячівської ОТГ.

 

Нагадуємо, що в Україні вже утворено 159 об’єднаних територіальних громад. У Закарпатській області створено дві ОТГ – Вільховецьку сільську і Тячівську міську.

 

Вишгород

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod