СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород:Марка — як квиток благодійності
26.02.2016

 Життя настійливо переконує — одній людині, навіть якщо вона здатна поділитися останнім, найчастіше не під силу надати посильну допомогу всім, хто того потребує. Куди легше і, що найголовніше, ефективніше — робити це спільними зусиллями.


Товариство Червоного Хреста України якраз і намагається об’єднати під своїми знаменами всіх небайдужих до чужої біди людей, зокрема, реалізуючи марки Товариства як своєрідний квиток благодійності.


Допомога, підтримка, турбота, пропагування моральних цінностей і добра — це якраз і є те, з чим завжди асоціюється діяльність Товариства Червоного Хреста. Люди, котрі пов’язали свою долю з цією організацією, наділені унікальною чутливістю до чужого болю. Та й, навіть якщо б ми керувалися не шляхетними намірами, а суто прагматичними, сьогодні нікому вже не вдасться відгородитися стіною байдужості від страждань інших людей.


До акцій, які проводить Вишгородська районна організація Товариства Червоного Хреста України, постійно долучаються всі колективи міста і району, починаючи від дитячих садочків, шкіл, медустанов, працівників соціальної сфери, культури, правоохоронних органів, держслужби, комунальних підприємств, приватних підприємств, голів територіальних громад і закінчуючи небайдужими пересічними мешканцями міста й району. Вони беруть участь у акціях милосердя, збираючи овочі, фрукти, одяг, взуття, благодійні кошти тощо.Одна з широкомасштабних акцій, які постійно проводить Товариство, це розповсюдження марок організації, які є своєрідними квитками благодійності. Кошти від їх реалізації спрямовуються на те, щоб врятовувати чиєсь життя, допомогти потерпілим під час стихій та збройних конфліктів, а також, щоб підтримати наших соціально не захищених земляків.


У рамках реалізації проекту «Краса», який передбачає обслуговування наших підопічних волонтером-перукарем Анною Музикою, районна організація залучила до співпраці салон краси «Бігуді». Обслуговування — безкоштовне, але якщо хтось з відвідувачів захоче внести благодійний внесок на користь Червоного Хреста і придбати нашу марку, будемо йому дуже вдячні.

 

У перспективі плануємо реалізовувати й інші соціальні проекти та акції, і, якщо ви вирішили пожертвувати на справи милосердя бодай найменшу дещицю вашого часу, зусиль чи коштів, довірте їх гуманітарній організації з великим досвідом роботи — Товариству Червоного Хреста України.

 

 

Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod