СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород:Ярослав Москаленко:До 30-річчя Чорнобиля уряд фінансує лише міжнародний форум та збірник
16.02.2016

 Голова депутатської групи «Воля народу», очільник чорнобильського підкомітету ВР Ярослав Москаленко вимагає від уряду відзвітуватись щодо підготовки до 30 роковин трагедії на Чорнобильській АЕС. Про це він заявив під час Погоджувальної ради.

«Пропонуємо на годині запитань до уряду цього тижня заслухати голову оргкомітету — Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка щодо виконання Указу Президента про вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та реалізації урядом постанови Верховної Ради», — наголосив парламентарій.

Я. Москаленко нагадав, що Президент своїм Указом оголосив 2016 рік роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. У свою чергу, Верховна Рада прийняла Постанову про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії та про заходи, пов’язані з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. «Кожен з пунктів цієї постанови важливий у плані надання фінансового забезпечення, скорегованого на реальну соціальну та медичну підтримку постраждалих та ліквідаторів. Натомість у проекті плану заходів з усіх важливих соціальних моментів уряд заклав фінансування лише проведення міжнародного форуму та підготовку збірника», — сказав Я.Москаленко.


Політик зауважив, що у грудні 2014 року законом 76-VIII було зменшено не тільки кількість пільг чорнобильцям, але й скасовано четверту зону радіоактивного забруднення. Народний депутат запропонував уряду найближчим часом провести виїзне засідання в Іванківському і Поліському районах Київщини. «Ви навіть не можете собі уявити, в яких умовах ми пропонуємо жити цим людям», — сказав він.


Депутатська група «Воля народу» також просить поставити до порядку денного зареєстрований у Верховній Раді законопроект №2093 щодо соціального захисту постраждалих осіб. Він передбачає відновлення найбільш потрібних пільг та гарантій для потерпілих осіб без повернення зональності, наголосив Ярослав Москаленко.

 

 


Вишгород<< повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod