СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород:Чемпіонат з хортингу – за підтримки однодумців
05.01.2016

У Вишгородській ЗОШ «Сузір’я» відбувся відкритий чемпіонат нашого району з хортингу. Це спортивне свято не вдалося би провести без величезної підтримки голови райдержадміністрації Олександра Горгана – щира йому подяка за небайдужість до розвитку спорту на Вишгородщині. 


Приємно, що у нашому місті є багато людей, які вболівають за здоровий фізичний розвиток дітей. Так, шановані люди – голова ГО «Молода Країна» Андрій Пещерін, мер Вишгорода Олексій Момот та його заступники Олексій Рачинський і Трохим Іванов у скарбницю спортивного клубу з бойових мистецтв «Характерник» презентували маківари (інструмент для загартування ударних повехностей рук і ніг, а також для відпрацювання сили і точності ударів). Дякуємо за цей необхідний тренажер. 


Щира вдячність за допомогу в проведенні змагань батькам вихованців СК «Характерник» – Олегу Кучмію, Андрію Мельнику та Анні Головаченко. Окрема подяка моїй дружині Катерині – за допомогу і підтримку в ході підготовки до чемпіонату та в організаційних питаннях.
Вишгород << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod