СОЦІУМ
Міська Громада
Прийом громадян
Економіка
Бюджет міста
Робота комунальних служб
Тендери
Фінансові послуги
Освіта
Культура
Молодь і спорт
Фотогаларея
Регуляторна політика


Прапор міста

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютВишгород: Новий директор ЖЕКу
01.12.2015

Комунальне підприємство житлового і комунального господарства (КПЖ і КГ) Вишгородської міської ради із 24 листопада ц. р. очолюватиме президент Асоціації управляючих компаній Києва, колишній директор столичної приватної управляючої компанії ТОВ «МЖК «Оболонь-комфорт».

Алла Радівіловська, котра має дві вищі освіти та розуміється на проблемах об’єднань співвласників багатоповерхового будинку (ОСББ) зсередини, фактично вже приступила до роботи.

Та поки що вона виконуватиме обов’язки директора КПЖ і КГ тимчасово — на період тимчасової відсутності Михайла Шененка.


 

Таке рішення одноголосно прийнято на позачерговому засіданні міськвиконкому, що відбулося 24 листопада. Кандидатуру нового керівника подано на розгляд міськвиконкому Вишгородським міським головою, який принагідно озвучив своє бачення реформ у міському житловому господарстві (зокрема, порядок використання коштів, питання сумісної власності, тарифної та кадрової політики). Олексій Момот також визначив основне завдання директора — щоб КПЖ і КГ стало клієнтоорієнтованою та прибутковою компанією.


Члени міськвиконкому привітали Аллу Олександрівну з днем народження та побажали успіхів. Алла Радівіловська розповіла про себе, відповіла на запитання та пообіцяла у найближчих номерах газети «Вишгород» докладніше інформувати про те, ЩО і ЯК мінятиметься у системі надання комунальних послуг, ЯК стати господарями багатоповерхівок (відповідно до Закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який набув чинності 1 липня 2015 року), ЧОГО чекати робітникам та ІТРівцям ЖЕКу.


Для найбільш нетерплячих — випуск програми «Робота над помилками», де обговорюється стан комунальних ЖЕКів, рентабельність управляючої компаній, тарифна політика в Києві, а також створення прозорого ринку надання комунальних послуг.

 Вишгород

 

 << повернутися   [версія для друку]

   
TyTa
www.vyshgorod